Pomoc pro Balogovy: Najděme jim nový domov!

Praha / Sbírku organizuje Nadační fond pomoci

{}

Pomoc pro Balogovy: Najděme jim nový domov!

0 %

Vybráno 2 427 Kč z 63 504 Kč
Zbývá 31 dnů
Sbírka byla ukončena 22. července 2024

Pomozte sbírce na znesnáze21 sdílením

Jsme Balogovi, 4členná rodina z Prahy. Otec Patrik (29 let), máma Renata (29 let) a dva synové Patrik (5 let) a Bryan Vladimír (2 roky).

Vloni jsme vlivem nepříznivých životních okolností přišli o byt a v současné chvíli žijeme v malém pokoji u prarodičů. 

Tato situace je pro nás dlouhodobě neudržitelná, jelikož dědeček trpí vážnou nemocí a potřebuje klid. Navíc naši synové rostou a brzy budou potřebovat více prostoru a alespoň nějaké soukromí.

Rádi bychom si proto našli vlastní bydlení. Bohužel se nám nedaří sehnat byt bez kauce a prvního nájmu, které si z vlastních zdrojů dovolit nemůžeme. 


Jak sbírka pomůže?

Vaše štědré dary nám pomohou s uhrazením kauce a prvního nájemného, čímž získáme nový domov a stabilní zázemí pro naše děti.

V lednu mi totiž skončila rodičovská dovolená, zatím ale nemůžu do práce, protože se celodenně starám o syny. Starší syn má zdravotní problémy se srdcem a zatím ho nevzali do školky. Patrik se snaží, jak může, zatím nastoupil na HPP do Pražských služeb, aktuálně je ve zkušební době a žijeme doslova ze dne na den. Našetřit na cokoli je pro nás naprosto nereálné a budeme tak velice vděční za vaši jakoukoli pomoc.

Sbírku již podpořilo 4 dárců

500 Kč — Anonymní dárce před týdnem

777 Kč — Anonymní dárce před měsícem

777 Kč — Andreas před měsícem

„Přeju mnoho zdaru s vaší situací. Držte se!“
373 Kč — Anonymní dárce před měsícem