Pomoc mamince v nouzi

Ostrava / Sbírku organizuje Michaela Vinárkova

{}

Pomoc mamince v nouzi

0 %

Vybráno 23 500 Kč z 60 000 Kč
Zbývá -1308 dnů
Sbírka byla ukončena 26. července 2020

Pomozte sbírce na znesnáze21 sdílením

Mladá maminka Michaela je v invalidním důchodu a vychovává sama desetiletého syna Pavlíka. Manžel od nich odešel a nechal rodinu v nesnázích.

Zůstala jsem úplně sama na výchovu a dostala se do finančních potíží. Manžel si bohužel odnesl i velkou část vybavení, přestože to byly věci, které jsme si koupili společně. Nejvíce nám chybí pračka a lednice,“ líčí situaci Michaela.

Se synem žijí v podnájmu v družstevním bytě, příspěvek na bydlení tak bohužel nedostanou. Michaela si našla práci na zkrácený úvazek, ale stejně je to nedostačující. „Bohužel jsem onemocněla a momentálně jsem na nemocenské, takže můj příjem se zmenšil natolik, že nemám ani na zaplacení nájmu a už vůbec ne na základní zařízení do bytu,“ říkáMichaela.

Finance ze sbírky jim umožní zaplacení nájmu a kauce, aby se neocitli na ulici, a dále z nich nakoupí základní věci do domácnosti.

„Mockrát vám všem, kteří mi přispějí, z velkého srdce děkuji a věřím, že se vám to v dobrém vrátí,“ obrací se na dárce Michaela.

Poděkování

03. 08. 2020

Chtěla bych Vám všem moc poděkovat. Velice si toho vážím. Chci jen rict, že plno lidí odsoudilo tuto mou prosbu ale človek který se do takove situace dostane muze byt hned vedle Vás nebo i Vaš známý nebo kamarád....... máte můj obdiv a velké poděkování 🍀Michaela 

Velké díky

16. 07. 2020

Chtěla bych opět poděkovat za dary,které jste nám zaslali. Vím ,že je to v dnešní době těžké a proto moc děkuji. Bydlení stále nemáme dořešené,jelikož je obtížné sehnat byt v osobním vlastnictví. Tak snad se co nejdříve naskytne nějaká nabídka. Mějte se moc hezky a moc děkuji i těm co přispěji i malou častkou. Michaela

Poděkování

01. 07. 2020

Všem bych zase chtěla opravdu moc poděkovat za přispění, moc si toho vážím a taky přátelům, kteří nás vzali na skvělý víkend který jsme si užili a odpočinuli od starosti. Ještě jednou moc děkuji i těm kteří nám ještě přispějí. Hezký den 

Sbírku již podpořilo 39 dárců

100 Kč — Anonymní dárce před 4 lety

250 Kč — Anonymní dárce před 4 lety

100 Kč — Jirka Koníř před 4 lety

200 Kč — Anonymní dárce před 4 lety

500 Kč — Anonymní dárce před 4 lety

500 Kč — Anonymní dárce před 4 lety

100 Kč — Anonymní dárce před 4 lety

300 Kč — Anonymní dárce před 4 lety

100 Kč — Anonymní dárce před 4 lety

400 Kč — Anonymní dárce před 4 lety