Pokojík a kolo pro 15letého Dominika s DMO

Štětí / Sbírku organizuje tým firmy Mondi Štětí a.s. v rámci projektu AGILE RACE 2023

{}
0 %

Pokojík a kolo pro 15letého Dominika s DMO

Vybráno 500 Kč z 35 000 Kč
Zbývá 15 dnů
1 % z původního cíle
Sbírka byla ukončena 15. června 2023

Sbírce pomůžete i sdílením

15letý Dominik bojuje s dětskou mozkovou obrnou, která mu zasáhla celou pravou stranu. On i jeho maminka jsou velkými bojovníky. Synově nemoci a dalším těžkým životním zkouškám se rozhodli čelit. I když maminka neměla moc veliké štěstí na lidi kolem sebe a sama se dostala do velkých finančních problémů, nikdy nepřestala vést svého syna k zodpovědnosti a samostatnosti.

Dnes Dominik velmi rád dochází do speciální školy ve Štětí a stejně jako každé dítě potřebuje své zázemí. 

Jak sbírka pomůže?

Dominikovým velkým přáním je mít pokojíček, kde bude mít k dispozici postel a psací stůl, které odpovídají jeho specifickým potřebám. Dále by si moc přál vlastní kolo, na kterém by rehabilitoval a jezdil rybařit k nedaleké řece Labi.

I přes to, že jeden čas na tom nebyla Dominikova maminka vůbec dobře a přišli i o důstojné bydlení, tak zapojila maximum sil, aby se situace už nikdy neopakovala. Našla si náročné zaměstnání, při kterém vždy našla energii a úsměv pro svého syna. Maximálně podporovala Domču v cvičení a další tréninkové činnosti, a to v pohodové atmosféře, která je pro synův rozvoj velmi důležitá. Bohužel, vybavení pokojíku pro jeho potřeby, stejně jako kolo, je už nad její možnosti, a proto vás prosí o pomoc.

Děkujeme.

Sbírku již podpořilo 1 dárců

500 Kč — Anonymní dárce před měsícem