Podpořme s hvězdami NHL naděje Žďárského hokeje a pacienty s RS!

Žďár nad Sázavou / Sbírku organizuje Sportovní klub ledního hokeje Žďár nad Sázavou

{}
0 %

Podpořme s hvězdami NHL naděje Žďárského hokeje a pacienty s RS!

Vybráno 2 153 926 Kč z 800 000 Kč
Zbývá -279 dnů
269 % z původního cíle
Sbírka byla ukončena 31. srpna 2022

Sbírce pomůžete i sdílením

Přijměte pozvání na charitativní hokejové utkání hvězd NHL, které pořádá 19.8.2022 Sportovní klub ledního hokeje Žďár nad Sázavou. Představí se vám v něm přední čeští hokejisté, jako je Jakub Voráček, Martin Nečas, Filip Hronek a další. Hrát budou nejen pro radost svou i nás všech, ale především pro podporu hokejové mládeže ve Žďáře, Nadace Jakuba Voráčka a organizace Popálky o. p. s., mezi které vybrané peníze rozdělíme. Přispět můžete zakoupením vstupenky nebo finančním darem.

“V posledních letech bojujeme s nedostatečným financováním ze strany místní samosprávy, a tak jsme se rozhodli vzít věci do vlastních rukou.” 

Náš klub dlouhodobě vychovává hráče pro extraligové týmy a v posledních letech i hráče pro NHL. V tomto ohledu patříme k nejúspěšnějším klubům v celé České Republice. Právě prostřednictvím našich odchovanců jsme oslovili české hokejové špičky a rozhodli jsme se uspořádat fantastickou sportovní událost. Věříme, že by mohla být odrazovým můstkem pro novou etapu klubu.

Chceme vybrat peníze, které pro provoz potřebujeme, přilákat nové partnery a zkusit změnit postoj města k financování hokeje a sportu ve městě obecně.

Průběh akce

Odpoledne bude věnováno dětem a mladým sportovcům. Venkovní areál je přístupný zdarma a bude zde možnost užít si sportovní atrakce, dovednostní soutěže zaměřené na hokej, zahrát si bandy hokej/fotbal či shlédnout profesionální hasičskou a policejní techniku. Následuje autogramiáda hokejistů a známých osobností a poté samotné hokejové utkání. Jakub Voráček a Martin Nečas vyberou své hráče, kteří následně proti sobě svedou charitativní zápas v klasickém hokejovém formátu 3 x 20 minut. Po konci zápasu se v přilehlém areálu můžete těšit na koncert místní kapely a DJ.

Harmonogram akce

13:00 začátek akce (dětské odpoledne)

15:00 autogramiáda hokejistů a známých osobností

17:00 hokejové utkání Hvězdy 2022 (nutná platná vstupenka)

18:00 konec dětského odpoledne

20:00 vystoupení hudební kapely/DJ na sportovním ovále 

24:00 ukončení akce

Děkujeme všem, kteří podpoří tuto akci, ať již zakoupením vstupenky či finančním darem.

Díky vám bude moci hokejový klub, ve kterém se rodí budoucí reprezentanti ČR, pokračovat v práci s hokejovou mládeží s vášní a plným nasazením i nadále.


Sbírku již podpořilo 9 dárců

„Převod DMS 2“
321 Kč — znesnáze21 před rokem

„Výtěžek z prodeje vstupenek na charitativní utkání s názvem Hvězdy 2022“
2 143 030 Kč — Hvězdy 2022 před rokem

„Převod DMS“
1 980 Kč — znesnáze21 před rokem

777 Kč — Zdeněk Navrátil před rokem

541 Kč — Anonymní dárce před rokem

777 Kč — Anonymní dárce před rokem

5 000 Kč — Marek Tomiczek před rokem

500 Kč — Anonymní dárce před rokem

1 000 Kč — Honza I. před rokem