Podpořme Andreu v boji s rakovinou

Praha / Sbírku organizuje Lenka Polak

{}
0 %

Podpořme Andreu v boji s rakovinou

Vybráno 206 631 Kč z 160 000 Kč
Zbývá 46 dnů
129 % z původního cíle
Sbírka byla ukončena 16. července 2023

Sbírce pomůžete i sdílením

Andrea je nezdolná, obětavá, milá, uznalá, stará se o svoje blízké a snaží se pomáhat i dalším tvorům v nesnázích, jako je třeba její kocour Kuba. Navzdory tomu, že k ní původně přišel do dočasné péče na dožití, je to dnes sice chronicky nemocný, ale vzkvétající kamarád, co oslavil 3. přineseniny. Bohužel, Andrea se nyní ocitla s diagnózou: neoperovatelný zhoubný nádor s metastázemi, a navíc bez práce.

Nádor nelze vyoperovat, a tak Andreu čeká paliativní chemoterapie za účelem zpomalení rakoviny. Vyléčit se bohužel nedá.

Prognóza závisí na reakci na chemoterapii, první chemoterapie je naplánována na 18. května spolu s jednorázovým ozářením nádoru, aby se zamezilo dalšímu krvácení, kvůli němuž je Andrea už potřetí během měsíce hospitalizovaná.

Jak sbírka pomůže?

Momentálně Andrea leží na JIP, její ekonomická situace se velmi zhoršila, proto výtěžek sbírky půjde na náklady na bydlení, samozřejmě na léky a doplňky stravy, a v neposlední řadě poputuje část prostředků i na veterinární náklady spojené s léčbou jejího kocourka.

Prosím, pomozte, aby Andrea v takto těžkém stádiu nemoci neztratila svůj domov, a abychom se mohli postarat o kocoura Kubu...

Mnohokrát děkujeme.

Dosažení cílové částky

26. 05. 2023

Vážení a milí přispěvatelé,

opravdu jste nás ohromili a dojali. Sbírka dosáhla cílové částky během jednoho týdne, za což vám velmi děkujeme. Mimo to jsme dostali i další nabídky pomoci. Jsme vděční za každé dobré slovo, sdílení i příspěvek. Sbírka běží i nadále, můžete přispívat, sdílet a hlavně držet palce, protože oproti očekávání pokračuje i Andreina třetí hospitalizace. 

Zahájení léčby

21. 05. 2023

Třetí hospitalizace v pořadí se doufejme chýlí ke konci. Během ní Andrea zvládla jednorázové ozáření a první chemoterapii, kterou si nadělila k sobotním narozeninám. Při té příležitosti vám posílá vzkaz:

Ta obrovská vlna lásky a podpory ze všech stran, co se strhla, mě nepřestává dostávat, dojímat a těšit. Já vím, že se opakuju, ale musím. JSTE MOJI HEROES. S vámi všemi v záloze se ničeho nebojím. Děkuju za všechny blahopřejné a jiné vzkazy.

Sbírku již podpořilo 304 dárců

„Věřte v sebe a Bůh vám pomůže “
373 Kč — Sarka před 15 hodinami

1 000 Kč — Anonymní dárce včera

373 Kč — Jarmila PERCHOVÁ včera

„Drž se <3“
3 333 Kč — ef77 před 3 dny

„Andrejko, držm pěsti :-)“
1 111 Kč — Jana před 4 dny

300 Kč — Anonymní dárce před 5 dny

373 Kč — Anonymní dárce před 5 dny

252 Kč — Anonymní dárce před 5 dny

300 Kč — Anonymní dárce před 5 dny

777 Kč — Anonymní dárce před týdnem