Podpořme Andreu v boji s rakovinou

Praha / Sbírku organizuje Lenka Polak

{}

Podpořme Andreu v boji s rakovinou

0 %

Vybráno 239 158 Kč z 160 000 Kč
Zbývá -341 dnů
Sbírka byla ukončena 22. června 2023

Pomozte sbírce na znesnáze21 sdílením

Andrea je nezdolná, obětavá, milá, uznalá, stará se o svoje blízké a snaží se pomáhat i dalším tvorům v nesnázích, jako je třeba její kocour Kuba. Navzdory tomu, že k ní původně přišel do dočasné péče na dožití, je to dnes sice chronicky nemocný, ale vzkvétající kamarád, co oslavil 3. přineseniny. Bohužel, Andrea se nyní ocitla s diagnózou: neoperovatelný zhoubný nádor s metastázemi, a navíc bez práce.

Nádor nelze vyoperovat, a tak Andreu čeká paliativní chemoterapie za účelem zpomalení rakoviny. Vyléčit se bohužel nedá.

Prognóza závisí na reakci na chemoterapii, první chemoterapie je naplánována na 18. května spolu s jednorázovým ozářením nádoru, aby se zamezilo dalšímu krvácení, kvůli němuž je Andrea už potřetí během měsíce hospitalizovaná.

Jak sbírka pomůže?

Momentálně Andrea leží na JIP, její ekonomická situace se velmi zhoršila, proto výtěžek sbírky půjde na náklady na bydlení, samozřejmě na léky a doplňky stravy, a v neposlední řadě poputuje část prostředků i na veterinární náklady spojené s léčbou jejího kocourka.

Prosím, pomozte, aby Andrea v takto těžkém stádiu nemoci neztratila svůj domov, a abychom se mohli postarat o kocoura Kubu...

Mnohokrát děkujeme.

Do konce sbírky zbývá ?? dnů...

06. 06. 2023

Vážení a milí,

sbírku jsme naplánovali na dva měsíce a větší polovina ještě zbývá. Kolik času zbývá Andree nevíme, ale moc ho není. Pojďme prosím ještě jednou zvednout vlnu lásky, na které bude Andrea moci doplout.

Kuba je objednán na vyšetření před zákrokem na klinice a s přáteli, kterým moc děkuji, se střídáme v péči o něj.

Vzhledem k tomu, jak to jde rychle, nám úřady pravděpodobně nestihnou schválit příspěvek na péči, hospicová péče půjde tedy celá ze sbírkových peněz.

Děkujeme za všechny příspěvky, vzkazy i sdílení. Díky, že jste s námi.

PS: Vlasy šly dolů v sobotu. 

Dosažení cílové částky

26. 05. 2023

Vážení a milí přispěvatelé,

opravdu jste nás ohromili a dojali. Sbírka dosáhla cílové částky během jednoho týdne, za což vám velmi děkujeme. Mimo to jsme dostali i další nabídky pomoci. Jsme vděční za každé dobré slovo, sdílení i příspěvek. Sbírka běží i nadále, můžete přispívat, sdílet a hlavně držet palce, protože oproti očekávání pokračuje i Andreina třetí hospitalizace. 

Zahájení léčby

21. 05. 2023

Třetí hospitalizace v pořadí se doufejme chýlí ke konci. Během ní Andrea zvládla jednorázové ozáření a první chemoterapii, kterou si nadělila k sobotním narozeninám. Při té příležitosti vám posílá vzkaz:

Ta obrovská vlna lásky a podpory ze všech stran, co se strhla, mě nepřestává dostávat, dojímat a těšit. Já vím, že se opakuju, ale musím. JSTE MOJI HEROES. S vámi všemi v záloze se ničeho nebojím. Děkuju za všechny blahopřejné a jiné vzkazy.

Sbírku již podpořilo 353 dárců

373 Kč — Anonymní dárce před rokem

„Na brzkou cestu domů.“
500 Kč — Jan Havlík před rokem

„Poslední fakt velká vlna <3“
777 Kč — L. před rokem

„Přeju hodně sil Andrejko.“
1 000 Kč — Pavla před rokem

300 Kč — Anonymní dárce před rokem

152 Kč — Anonymní dárce před rokem

„Držte se! “
1 221 Kč — Tomáš před rokem

„přeji moc síly!!“
252 Kč — Jana před rokem

100 Kč — Anonymní dárce před rokem

100 Kč — Anonymní dárce před rokem