Podpoříme onkologickou samoživitelku Mirku!

Brno / Sbírku organizuje Miroslava Paříková

{}

Podpoříme onkologickou samoživitelku Mirku!

0 %

Vybráno 16 355 Kč z 12 000 Kč
Zbývá -461 dnů
Sbírka byla ukončena 09. ledna 2023

Pomozte sbírce na znesnáze21 sdílením

Jmenuji se Mirka, jsem onkologická maminka a samoživitelka. V roce 2013 mi byla diagnostikována rakovina prsu, následovala chemoterapie a poté další léčba až do roku 2019. V tomto čase jsem absolvovala také dvě operace na plastické chirurgii, kde mi z břišního laloku udělali nová prsa.

Rakovinou prsu to neskončilo

Během této cesty jsem skončila v péči psychiatra a do ambulance docházím až do současné doby, ale přes to jsem se zapojila zpět do pracovního procesu a snažila se o nás postarat. Až do srpna tohoto roku, kdy mi byla zjištěna nová chronická choroba – diabetes mellitus 1.typu – LADA. Kvůli cukrovce jsem byla často hospitalizována a vzhledem k mému onkologickému onemocnění mi kvůli častým hypoglykémiím bylo od lékaře doporučeno ukončení pracovního poměru.

Nyní jsem na Úřadu práce, podporu dostanu až koncem měsíce listopadu. Bohužel bude velmi nízká a nepokryje nám nájemné, ani základní výdaje za potraviny. 

Teprve se do budoucna ukáže, podle toho, jak na tom budu zdravotně, zda budu v dlouho v pracovní neschopnosti, anebo bych se mohla do práce vrátit. V opačném případě se budu snažit situaci řešit dostupnými dávkami a možnostmi, ale doufám, že se můj stav výhledově bude lepšit.

Starší dcera se nám snaží být maximálně nápomocná. Obě moje děti se moc snaží a jsou úžasné. Dcera se rozhodla po maturitě nastoupit do zaměstnání, abychom měli finance, ale bohužel byla minulý měsíc nucena z práce odejít. Mladší syn studuje střední školu, obor Seřizovač CNC strojů. Chtěla bych mu umožnit v klidu dostudovat a dceři pomoci najít vlastní životní cestu. Ale nyní je naše situace nad naše síly, a proto bych Vás chtěla požádat o pomoc se zase postavit na vlastní nohy a trochu se odpíchnout

Výtěžek se sbírky využijeme na zaplacení nájemného, abychom měli na základní výdaje, jako jsou například hygiena, potraviny a chod domácnosti.

Moc vám všem děkujeme za jakoukoliv pomoc. A hlavně hodně zdraví všem!

Sbírku již podpořilo 15 dárců

5 000 Kč — Anonymní dárce před rokem

1 000 Kč — Anonymní dárce před rokem

3 000 Kč — Anonymní dárce před rokem

„Veselé Vánoce“
777 Kč — Jiří Nevřela před rokem

500 Kč — Anonymní dárce před rokem

282 Kč — Anonymní dárce před rokem

„Opatrujte se.“
500 Kč — Anonymní dárce před rokem

777 Kč — Anonymní dárce před rokem

„Držím palce, ať vše zvládnete. “
300 Kč — Kristý před rokem

373 Kč — Anonymní dárce před rokem