Parukou pomůžeme Barče opět tančit

Česká republika / Sbírku organizuje Pramen pomoci, nadační fond

{}
0 %

Parukou pomůžeme Barče opět tančit

Vybráno 41 625 Kč z 41 600 Kč
Zbývá -795 dnů
100 % z původního cíle
Sbírka byla ukončena 22. července 2021

Sbírce pomůžete i sdílením

Barča je velká bojovnice. Dvakrát onemocněla leukémii a před pěti lety podstoupila transplantaci kostní dřeně. K velkému štěstí a úlevě všech blízkých úspěšně. Jen po léčbě a stresem s ní spojeným zaplatila za zdraví svými vlásky.

Pomozme Barunce, aby se po všem, čím si prošla, mohla bezstarostně věnovat svému koníčku. S parukou bude moct hrdě tančit po boku svých parťáků street dance sestavy.

Svoje kamarády z klubu Limit Dance má moc ráda. Brzy jejich online tréninky nahradí ty na tanečním parketu, a tak potřebuje mít Barča úplně nejsprávnější účes, jaký má každá holka ze street dance. Parukou Barunce vytvoříme na další sestavy novou dlouhovlasou image.

Barča navštěvuje první třídu, a i když si spolužaček v pandemii moc neužila, má mezi nimi naštěstí samé ohleduplné kamarádky, které jí podporují a její onemocnění berou. Podpoříte mladou tanečnici na její cestě i vy?

Sbírce pro Barču se daří !!

29. 06. 2021

Termín vyhrazený pro sbírku Barče se ještě ani nedosal za polovinu, ale finanční částka se už vyšplhala přes půlku. Je ohromné, že v době, kdy každá kačka míří na pomoc Moravě, a to je úžasné, nezapomínáte ani na ty, kteří mají jiné, ale pro ně stejně vážné problémy.

A za to moc děkujeme. Každá pomoc má smysl !!

Barunka už si vybírá nové vlásky

06. 06. 2021

Tento týden si Barunka přijela vybrat vlásky pro svoji paruku. Má to k nám z Havířova do nadačního fondu v Praze pořádně daleko, a tak možná proto vybírala mezi těmi nejdelšími

prameny. My věříme, že její čekání na paruku, která už je ve vyrobě, bude rozhodně kratší než její cesta k nám. Můžete pomoci i vy !

Partneři sbírky 1

Los Pollos

Sbírku podpořila společnost Los Pollos, grilovaná kuřata.

Sbírku již podpořilo 65 dárců

2 600 Kč — Jakub Kovář před 2 lety

1 000 Kč — TETOVACÍ SADY s.r.o. před 2 lety

200 Kč — Pepa před 2 lety

500 Kč — Anonymní dárce před 2 lety

1 Kč — Anonymní dárce před 2 lety

121 Kč — Anonymní dárce před 2 lety

121 Kč — Anonymní dárce před 2 lety

500 Kč — Anonymní dárce před 2 lety

373 Kč — Veronika před 2 lety

150 Kč — Anonymní dárce před 2 lety