Natálka to nejen na vozíku rozjede!

Chodov u Karlových Varů / Sbírku organizuje Dagmar Braunfuchsova

{}
0 %

Natálka to nejen na vozíku rozjede!

Vybráno 96 218 Kč z 700 000 Kč
Zbývá 71 dnů
14 % z původního cíle
Sbírka byla ukončena 14. dubna 2023

Sbírce pomůžete i sdílením

Vážení a milí dárci, moc vám děkujeme za neskutečnou podporu. Bohužel s komplikacemi, které právě nastaly jsme nucené zvýšit částku. Naše momentální auto už jen stojí a my jsme odkázány na pomoc známých a kamarádů, kteří nám půjčují svá auta, abych se mohla dostat k lékaři, nebo do školy.

Výtěžek sbírky půjde na nové auto, které bude vyhovovat mým potřebám vozíčkáře a celou situaci nám výrazně usnadní. Budu se tak konečně moci dostat bez problémů do školy, na výlet, nebo za doktory.

Moc vám děkujeme. – Naty s mamkou Dášou 

_______

Jmenuji se Natálie. Je mi 17 let a studuji Integrovanou střední školu technickou a ekonomickou v Sokolově. Navštěvuji 2. ročník oboru ekonomika s podnikáním. Myslím, že humor je spásou světa – mám ráda srandu, trávení času s kamarády, nebo posloucháním Pokáče. S maminkou také sportuji pomocí speciálního handbaiku, což je jedna z cest, jak zabraňuji zhoršování svého zdravotního stavu.

Po narození se u mě prokázala vrozená vývojová vada – tedy rozštěp páteře. Hned 2. den po porodu jsem byla odebrána od maminky a převezena do Motola do Prahy, kde mi byl zaveden shunt – dlouhodobá drenáž, která odvádí mozkomíšní mok do dutiny břišní.

Maminka se o mě skvěle stará, i když toho je na ní čas od času opravdu hodně, protože je samoživitelka. Právě díky jejímu nekončícímu úsilí dnes jako vozíčkářka navštěvuji střední školu. Jsem začleněna mezi zdravé spolužáky a mám ve škole skvělou paní asistentku.

S maminkou každý rok jezdím do lázni Klimkovice, což je další důležitá součást našeho snažení, aby se mi nezhoršoval můj zdravotní stav.

Jak sbírka pomůže?

Výtěžek sbírky použijeme na opravu momentálně nefunkčního auta, které s mým hendikepem tak zoufale potřebujeme na dojíždění do školy, za lékaři i na rehabilitace.

Pokud se vybere více finančních prostředků, tak mi vaším příspěvkem pomůžete uhradit potřebné zdravotní pomůcky a případně i mé léčebné pobyty.

Prosím, pomozte mi zmírnit dopady mého hendikepu.

Děkuji.

Jedeme dál díky vám!

16. 12. 2022

Krásný den všem! Chci Vám ještě jednou osobně z celého srdce poděkovat. Sbírka zatím ještě běží, jelikož oprava našeho aktuálně nepojízdného automobilu bude opravdu nákladnou záležitostí. Moc Vám děkujeme za každý příhoz! Jste prostě úžasní. Už se těším, až budeme s mamkou automobil zase moci využívat a žít tak jako dříve.

Moc Vás zdravím a přeji krásné svátky, Natálka

Obrovské poděkování

15. 12. 2022

Vážení dárci, upřímně ani nevím co říct… chtěly bychom vám s mamkou poděkovat za vaši pomoc a za to, že vám není osud jiných lhostejný… teď už jen pokrýt opravu auta a můžemec fungovat jako dřív! ❤️ Ještě jednou všem děkujeme, krásné Vánoce a krásné svátky všem dobrým lidem. ❤️

Natálka s maminkou

Sbírku již podpořilo 204 dárců

1 000 Kč — Eliška před 13 hodinami

„zatím alespoň takový příspěvek od 4.PM z ISŠTE, hodně štěstí Naty❤️“
750 Kč — Ciperová K. za třídu 4.PM včera

„Ahoj Natálko, posilame ti nějaké penízky, které ti snad pomohou trochu ulehčit život, aby ses mohla dal tak krásně usmívat, jako na fotografii :-) “
300 Kč — Klárka a Míša před týdnem

„Ať jedete brzo ve svém!“
111 Kč — Ema před týdnem

200 Kč — Anonymní dárce před týdnem

100 Kč — Anonymní dárce před týdnem

100 Kč — Anonymní dárce před týdnem

252 Kč — Anonymní dárce před týdnem

300 Kč — Anonymní dárce před týdnem

100 Kč — Anonymní dárce před týdnem