Nákup hygienických potřeb pro Davídka s ADHD

Praha 9 / Sbírku organizuje Markéta Okeke

{}

Nákup hygienických potřeb pro Davídka s ADHD

0 %

Vybráno 0 Kč z 10 000 Kč
Zbývá -737 dnů
Sbírka byla ukončena 08. července 2022

Pomozte sbírce na znesnáze21 sdílením

Davídek je 6letý autista s lehkou mentální retardaci a ADHD. Je to hodný kluk. Rád chodí do školky, učí se navzdory svému handicapu i novým věcem, miluje metro a tramvaje... Kvůli své diagnóze je Davídek celodenně na plenkách, i když se snažíme ho to odnaučit, bohužel je to bez úspěchu.

Jsme pár se 4 dětmi, přičemž se nám teď brzy narodí páté. Přítel v listopadu přišel o práci a díky tomu jsme se dostali do finanční tísně – jediný příjem, co jsme náhle měli, byl můj rodičovský příspěvek a přídavky na děti. Příteli se konečně podařilo sehnat novou práci a minulý měsíc nastoupil do práce, ale i tak bude trvat, než se zase finančně srovnáme.

Davídek je velmi závislý na mé celodenní péči a zároveň teď již brzy budeme mít 5. dítě. Proto nemohu nastoupit bohužel ani na brigádu.

Jsme vůbec rádi, že máme nyní na jídlo a základní věci. Ale máme stále velké problémy se zaplacením plen. Proto se na vás obracím s prosbou o pomoc pro Davídka – potřebovali bychom přibližně 10 000,- na nákup plen a dalších hygienických pomůcek. Pomozte nám prosím zvládnout toto přechodné nelehké období, než se zase postavíme na vlastní nohy. Předem z celého srdce děkujeme.