Nakrmíme hladové pejsky v Rumunsku!

Celá ČR / Sbírku organizuje Heart for Romanian dogs z.s.

{}
0 %

Nakrmíme hladové pejsky v Rumunsku!

Vybráno 33 333 Kč z 30 000 Kč
Zbývá -6 dnů
111 % z původního cíle
Sbírka byla ukončena 17. září 2023

Sbírce pomůžete i sdílením

Organizace Heart for Romanian dogs z.s. se zaměřuje na pomoc psům v nouzi na území Rumunska. Podporuje záchranu a péči o pejsky přímo v zemi, prostřednictvím maximální možné pomoci tamním záchranářům a soukromým azylům a realizuje vlastní kastrační program. Zajišťuje azylům krmení, očkování, odčervení, antiparazitika, hradí veterinární a provozní náklady, kastruje atd

Spolek nepodporuje hromadné dovozy psů do ČR, které situaci tam nevyřeší, a naopak mohou zhoršit stav u nás. Pejsci ze spolupracujících azylů odchází do adopcí do jiných zahraničích států s volnější kapacitou na příjem. 

Do rumunských azylů se dostávají pejsci zachránění z ulic, státních útulků a od špatných majitelů. Tamní soukromé útulky jsou ohromné, pečují i o stovky psů najednou a spotřeba krmiva je astronomická, v tunách měsíčně! 

Poskytují však jedinou naději a světlo v rumunské psí temnotě. Každý azyláček má zajištěné bezpečí, ochranu před počasím, dostatek jídla, vody, veterinární péči a nakonec i šanci na získání milujícího domova. To je pro mnohé rumunské pejsky doslova zázrak. 

Jak sbírka pomůže?

Neberme rumuňáčkům jedinou šanci na lepší život a pomozme tamním záchranářům konat zázraky, bez zahraniční podpory to ale nezvládnou.  

Výtěžek ze sbírky bude použit na nákup krmiva a další materiální podpory pro rumunské azyláčky (podložky, mléko pro štěňata, antiparazitika, odčervení atd.), který bude proveden zde v ČR a společně s další darovanou materiální pomocí bude odvezen přímo do azylů během pravidelných dobročinných cest za pejsky do Rumunska.

Děkujeme!

Velký dík všem dárcům!

20. 09. 2023

Všem podporovatelům rumuňáčků (zkratka od "rumunský pejsek", nikoliv od"člověk - Rumun") - kdo se zapojil do sbírky na portále Znesnáze21 na získání krmiva pro azyláčky, patří obrovský dík.
Podařila se vybrat úžasná krásná částka - 33 333 Kč, 111% cílové sumy, za níž se nakoupí granule pro nejbližší výpravu a hned poputují do Rumunska, kde je každé krmení tolik potřebné.
Pejsci jsou vám moc vděční a velmi si vaší podpory váží. ;-)

PODĚKOVÁNÍ LIDEM S DOBRÝM SRDCEM

15. 09. 2023

Podařilo se! Velmi děkujeme všem úžasným dárcům, kteří se do sbírky do dnešního dne zapojili. Díky vám se již nyní podařilo překonat cílovou částku. Sbírka však ještě další 3 dny poběží a budeme moc rádi, pokud se zapojí ještě také další lidé, však krmení pro azyláčky je potřeba stále a částka nad cílovou sumu se použije na další krmení pejskům bez domova.

Sbírku již podpořilo 61 dárců

„🐕❤️🐾🍀“
243 Kč — Iveta F před týdnem

200 Kč — Anonymní dárce před týdnem

252 Kč — Pavla P. před týdnem

373 Kč — Anonymní dárce před týdnem

„Jste úžasný “
273 Kč — Anonymní dárce před týdnem

100 Kč — Jarka Čermáková před týdnem

„Přejeme svobodu a zdraví všem zvířátkům. 🐾🐾💞“
273 Kč — Marie před týdnem

„Děkuji za to, co pro pejsky děláte ♥️“
373 Kč — Aneta Sodomkova před týdnem

„Zasílám příspěvek na pejsky, protože je potřeba jim pomoci.... ❤️Miluju pejsky, jsou úžasní.... ❤️“
1 000 Kč — Jana Košková před týdnem

373 Kč — Anonymní dárce před týdnem