Maminka bojující s nádorem v hlavě potřebuje naši podporu!

Plzeň / Sbírku organizuje Nadační fond pomoci

{}

Maminka bojující s nádorem v hlavě potřebuje naši podporu!

0 %

Vybráno 36 642 Kč z 100 000 Kč
Zbývá -32 dnů
Sbírka byla ukončena 20. května 2024

Pomozte sbírce na znesnáze21 sdílením

Naše cesty se spojily nedlouho po první operaci mozku mojí manželky.

Nebylo to lehké období pro nikoho, natož pro mou ženu. Doufali jsme, že po dlouhodobější rehabilitaci se dá zase všechno do pořádku a o nějakém nádorů nebude nadále ani řeč.

Veškeré představy a fantazie o světlejší budoucnosti nám bohužel zničila informace, že se nádor nepodařilo odstranit kompletně, neboť se nachází v místech, kde jej celý odebrat nelze.

Větší, nebo intenzivnější zákrok by totiž mohl přinést závažná rizika a dlouhodobější, či trvalé následky. Asi po 3 letech od první operace se manželčin nádor zvětšil natolik, že jí začal způsobovat opakované epileptické záchvaty. Verdikt lékařů byl jasný a to – další operace. V pořadí již druhá operace měla bohužel úplně stejný průběh i závěr.

Jmenuji se Tomáš (34let) a s mou manželkou Kamilou (32let) tvoříme nerozlučný pár již 10. rokem.

Nádor se bohužel i napodruhé nepodařilo odebrat kompletně.

Do tohoto okamžiku jsme se pokaždé dokázali nějakým způsobem se vším společně popasovat. Snažili jsme se žít normálním životem a pokud možno na nějaký nádor moc nemyslet. Asi po 7 letech se nám narodil krásný chlapeček jménem Daneček. Je to asi to nejkrásnější, co nás v těchto 10 nelehkých letech potkalo. Avšak s krásným nastalo mnohdy i neřešitelné. Manželka musela po druhé operaci podstupovat několik cyklů chemoterapií. Tyto procedury byly a jsou pro manželku vždy natolik vysilující, že se mnohdy nezvládala postarat sama o sebe, o syna, nebo o jeho další potřeby.

Mnohdy se z chemoterapií ocitá na dně svých sil a již byla opakovaně hospitalizována v nemocnici z důvodu kritického úbytku hmotnosti a totální vyčerpanosti.

Daneček je ve věku, kdy je péče o něj velkou fyzickou i psychickou zátěží pro zdravého člověka, natož pro člověka, který za sebou má několikátý cyklus chemoterapií. Z tohoto důvodu jsem musel mnohdy odpouštět zaměstnání v půlce směny. Za nedlouho jsem si nebyl schopen udržet práci vůbec, neboť mě bylo zkrátka a dobře potřeba doma a na obstarání finančních prostředků pro chod domácnosti prostě nebyl další prostor.

Mnohdy jsem musel volit tu cestu, kterou jsem skutečně nechtěl, a to brát si půjčky. Pomozte nám opět se odrazit z pomyslného dna. Opět nastavit finanční rovnováhu naší rodiny. Dopřejte nám užívat si chvíle s naším synem bezstarostně, tak abychom si mohli uchovávat všechny nezapomenutelné okamžiky.

Jak sbírka pomůže?

Výtěžek sbírky půjde na rehabilitace pro manželku, financování nutričních příkrmů a další podporu jejího zdravotního stavu.

Poslední fáze chemoterapií se musela pozastavit, a to z důvodu velmi špatného fyzického stavu a dramatického úbytku tělesné váhy mé manželky. Prosím, podpořte nás, aby mohla Kamila načerpat sílu na další fázi jejího boje.

Děkujeme.

Partneři sbírky 1

2828

Pro platbu můžete využít také tento QR kód, případně platbu zaslat na účet 4004040040/5500 s variabilním symbolem 2828. Nebo využijte tlačítko DAROVAT pro běžný převod, platbu kartou a Apple/Google Pay. Pro potvrzení o daru použijte vždy tlačítko darovat.

Sbírku již podpořilo 71 dárců

„QR platby 21.5.-26.5.2024“
1 000 Kč — QR platby před měsícem

1 000 Kč — Petra a Kryštof UB před měsícem

1 221 Kč — Anonymní dárce před měsícem

1 000 Kč — Anonymní dárce před měsícem

100 Kč — Anonymní dárce před měsícem

„Přeji uzdravení.“
1 000 Kč — Jana před měsícem

500 Kč — Anonymní dárce před měsícem

252 Kč — Anonymní dárce před měsícem

„Hodně zdraví ❤️❤️❤️“
100 Kč — Roman Yevstihnieiev před 2 měsíci

200 Kč — Anonymní dárce před 2 měsíci