Lucince s leukémií odlehčí automobil

Veselí nad Moravou, Hutník / Sbírku organizuje Petra Hánová zc.icomopfn@ofni

{}
0 %

Lucince s leukémií odlehčí automobil

Vybráno 151 890 Kč z 650 000 Kč
Zbývá 59 dnů
23 % z původního cíle
Sbírka byla ukončena 13. července 2022

Sbírce pomůžete i sdílením

Naše Lucy po svých 5. narozeninách onemocněla akutní lymfoblastickou leukémií. Hospitalizaci naší dcery provázelo mnoho komplikací. Leukémie totiž napadla její páteř i obě plíce.

Chemoterapiie u naší holčičky je velmi komplikovaná a několikrát se musela pozastavit z různých důvodů, jako bylo krvácení do bříška, zavedení sondy a následná zástava srdce.

Lucy strávila v nemocnici 46 dní. Momentálně se její stav zlepšuje, ale fraktury na páteři zapříčinily, že dcera přestala úplně chodit a vrátila se k plenám.

Výtěžek sbírky použijeme na doplatek většího bezpečného auta pro Lucy, aby se do něj vešla i s vozíčkem a následně i s chodítkem.

Automobil nám velmi usnadní přepravu do 100 km vzdálené nemocnice, do které dojíždíme až 6x týdně na kontroly a chemoterapii. Zároveň podáme žádost o příspěvek na pořízení auta na Úřad práce. Vás tedy prosíme pouze o doplatek na tuto speciální pomůcku, která je pro naši péči o Lucinku nezbytná.

Navíc jak Lucinka, tak její sestřička žijí v naprosté izolaci a ani jedna z nich nemohou navštěvovat žádný kolektiv v rámci Lucinky léčby, kdy je pro ni jakýkoliv sebemenší kontakt s bakterií či virem tím největším rizikem.

S novým automobilem bychom obě naše dcerky mohli vzít na výlet do přírody a aspoň trochu je odreagovat od myšlenek na léčbu a nemocnici.

Budeme vám vděčni za každou pomoc.

Sbírku již podpořilo 269 dárců

„Dobrý den, mám dvě malé dcery a neumím si absolutně představit, jak náročné to pro Vás musí být. Hrozně moc Vám držím palce, ať je brzy dobře!!!! Držte se! M.“
252 Kč — Anonymní dárce před 5 hodinami

252 Kč — Anonymní dárce před 7 hodinami

373 Kč — Anonymní dárce před 8 hodinami

252 Kč — Tereza Bárová před 9 hodinami

50 Kč — Anonymní dárce před 10 hodinami

252 Kč — Anonymní dárce před 11 hodinami

„Držím pěsti ať je Lucinka brzy v pořádku a rodina může plnohodnotně žít <3 “
1 500 Kč — Kateřina Bartoň před 12 hodinami

777 Kč — Anonymní dárce před 13 hodinami

„Přeji hodně sil. “
252 Kč — Anonymní dárce před 13 hodinami

100 Kč — Anonymní dárce před 13 hodinami