Lucince s leukémií odlehčí automobil

Veselí nad Moravou, Hutník / Organizer: Petra Hánová zc.icomopfn@ofni

{}
0 %

Lucince s leukémií odlehčí automobil

Amount raised 183 963 Kč of 650 000 Kč goal
Left 52 days
28 % z původního cíle
The campaign has ended 13. July 2022

Help by sharing

Naše Lucy po svých 5. narozeninách onemocněla akutní lymfoblastickou leukémií. Hospitalizaci naší dcery provázelo mnoho komplikací. Leukémie totiž napadla její páteř i obě plíce.

Chemoterapiie u naší holčičky je velmi komplikovaná a několikrát se musela pozastavit z různých důvodů, jako bylo krvácení do bříška, zavedení sondy a následná zástava srdce.

Lucy strávila v nemocnici 46 dní. Momentálně se její stav zlepšuje, ale fraktury na páteři zapříčinily, že dcera přestala úplně chodit a vrátila se k plenám.

Výtěžek sbírky použijeme na doplatek většího bezpečného auta pro Lucy, aby se do něj vešla i s vozíčkem a následně i s chodítkem.

Automobil nám velmi usnadní přepravu do 100 km vzdálené nemocnice, do které dojíždíme až 6x týdně na kontroly a chemoterapii. Zároveň podáme žádost o příspěvek na pořízení auta na Úřad práce. Vás tedy prosíme pouze o doplatek na tuto speciální pomůcku, která je pro naši péči o Lucinku nezbytná.

Navíc jak Lucinka, tak její sestřička žijí v naprosté izolaci a ani jedna z nich nemohou navštěvovat žádný kolektiv v rámci Lucinky léčby, kdy je pro ni jakýkoliv sebemenší kontakt s bakterií či virem tím největším rizikem.

S novým automobilem bychom obě naše dcerky mohli vzít na výlet do přírody a aspoň trochu je odreagovat od myšlenek na léčbu a nemocnici.

Budeme vám vděčni za každou pomoc.

330 donations

10 000 Kč — Anonymous donor 6 minutes ago

1 000 Kč — Anonymous donor 29 minutes ago

“Obrovsky Vám držím palce! ”
100 Kč — Štěpánka Kosmáková 33 minutes ago

777 Kč — Anonymous donor about 2 hours ago

200 Kč — Anonymous donor about 2 hours ago

500 Kč — Michaela Střelcová about 3 hours ago

“Broučku moc Ti držím pěstičky💕💕”
252 Kč — Venda z Brna about 3 hours ago

“Držte se”
777 Kč — Anonymous donor about 3 hours ago

374 Kč — Michaela Zavadilová about 4 hours ago

373 Kč — Hela M. about 5 hours ago