Lucince s leukémií odlehčí automobil

Veselí nad Moravou, Hutník / Organizer: Petra Hánová zc.icomopfn@ofni

{}
0 %

Lucince s leukémií odlehčí automobil

Amount raised 265 882 Kč of 650 000 Kč goal
Left 18 days
41 % z původního cíle
The campaign has ended 13. July 2022

Help by sharing

Naše Lucy po svých 5. narozeninách onemocněla akutní lymfoblastickou leukémií. Hospitalizaci naší dcery provázelo mnoho komplikací. Leukémie totiž napadla její páteř i obě plíce.

Chemoterapiie u naší holčičky je velmi komplikovaná a několikrát se musela pozastavit z různých důvodů, jako bylo krvácení do bříška, zavedení sondy a následná zástava srdce.

Lucy strávila v nemocnici 46 dní. Momentálně se její stav zlepšuje, ale fraktury na páteři zapříčinily, že dcera přestala úplně chodit a vrátila se k plenám.

Výtěžek sbírky použijeme na doplatek většího bezpečného auta pro Lucy, aby se do něj vešla i s vozíčkem a následně i s chodítkem.

Automobil nám velmi usnadní přepravu do 100 km vzdálené nemocnice, do které dojíždíme až 6x týdně na kontroly a chemoterapii. Zároveň podáme žádost o příspěvek na pořízení auta na Úřad práce. Vás tedy prosíme pouze o doplatek na tuto speciální pomůcku, která je pro naši péči o Lucinku nezbytná.

Navíc jak Lucinka, tak její sestřička žijí v naprosté izolaci a ani jedna z nich nemohou navštěvovat žádný kolektiv v rámci Lucinky léčby, kdy je pro ni jakýkoliv sebemenší kontakt s bakterií či virem tím největším rizikem.

S novým automobilem bychom obě naše dcerky mohli vzít na výlet do přírody a aspoň trochu je odreagovat od myšlenek na léčbu a nemocnici.

Budeme vám vděčni za každou pomoc.

501 donations

500 Kč — Anonymous donor 1 month ago

208 Kč — Anonymous donor 1 month ago

200 Kč — Anonymous donor 1 month ago

1 221 Kč — Anonymous donor 1 month ago

252 Kč — Anonymous donor 1 month ago

1 000 Kč — Anonymous donor 1 month ago

500 Kč — Anonymous donor 1 month ago

1 000 Kč — Anonymous donor 1 month ago

777 Kč — Anonymous donor 1 month ago

“💚”
252 Kč — Papáčkovi 1 month ago