Lepší život pro Barborku s epilepsií

Rumberk / Sbírku organizuje Hana Hořínková

{}

Lepší život pro Barborku s epilepsií

0 %

Vybráno 34 520 Kč z 20 000 Kč
Zbývá -725 dnů
Sbírka byla ukončena 20. června 2022

Pomozte sbírce na znesnáze21 sdílením

Bydlíme v malém rodinném domku v nájmu. Po narození dcery Barborky se mi zhoršily problémy se zrakem a to tak, že mám nyní pouze zbytky zraku. Vzhledem k mému handicapu pobírám invalidní důchod a nejsem schopná se zařadit do běžného pracovního procesu stejně jako manžel, který je nyní v rekonvalescenci.

Život s epilepsií

S manželem máme dceru Barborku, navštěvuje ZŠ, kde má asistenta – Barborka totiž trpí silnou epilepsií. Já u ní v noci spím, abych jí byla na blízku a budím se s každým jejím pohybem.

Barborka má ve spaní silné křeče způsobené epilepsií.

Vzhledem k tomu, že naše fyzické i psychické možnosti jsou značně omezeny, ocitli jsme se v tíživé životní situaci a rádi bychom hlavně pro dceru zajistili důstojnější podmínky a zázemí. Vše přispěje ke zlepšení vývoje a zdravotního stavu naší dcery. 

Můj manžel je také velice nemocný, ale snažil se dříve přivydělávat prací u obce. V loňském roce se ale jeho zdravotní stav velmi zhoršil po onemocnění nákazou COVID-19, poté manžela postihla mozková příhoda. Nyní je v rekonvalescenci a není jasné, zda bude vůbec moci ještě někdy pracovat tak, jako dříve.

Jak sbírka rodině pomůže

Ze sbírky Barborce pořídíme novou postel a vylepšíme zázemí formou dvou nových úložných prostorů – pravděpodobně skříněmi. Byli bychom vděčni, kdyby zbylo i něco na školní potřeby. Brzy půjde dcera do 4. třídy. Je pro nás vším. Bohužel si nic z toho nemůžeme z našich příjmů dovolit.

 Jsme nesmírně vděční za jakoukoliv podporu pro naši dceru Barborku. Děkujeme.

Sbírku již podpořilo 63 dárců

300 Kč — Anonymní dárce před 2 lety

124 Kč — Anonymní dárce před 2 lety

100 Kč — Anonymní dárce před 2 lety

500 Kč — Anonymní dárce před 2 lety

373 Kč — Veronika před 2 lety

500 Kč — Anonymní dárce před 2 lety

„Držte se“
300 Kč — Veva před 2 lety

373 Kč — Anonymní dárce před 2 lety

1 221 Kč — Anonymní dárce před 2 lety

100 Kč — Anonymní dárce před 2 lety