Kocourka Tima hospitalizovali. Podpořme ho!

Praha / Sbírku organizuje May Tlassová

{}

Kocourka Tima hospitalizovali. Podpořme ho!

0 %

Vybráno 22 841 Kč z 35 000 Kč
Zbývá 47 dnů
Sbírka byla ukončena 07. září 2024

Pomozte sbírce na znesnáze21 sdílením

Náš milovaný kocour Timi potřebuje vaši pomoc! Ve středu byl hospitalizován na veterině poté, co mu v úterý večer začalo být špatně. Nemohl chodit a nechtěl nic jíst. Okamžitě jsme ho vzali na veterinární pohotovost, kde nám bylo řečeno, že potřebuje kardiologické vyšetření.

Bohužel, veterinární kardiologie nebyla ihned dostupná a Timimu se přes noc ještě přitížilo, až nemohl vůbec chodit. Kontaktovali jsme několik veterinárních klinik a konečně našli jednu, kde byli schopni Timiho přijmout.

Po příjezdu byl Timi vyšetřen veterinárním kardiologem, který však zjistil, že se nejedná o srdeční problém. Situaci konzultoval s dalšími specialisty a rozhodli se Timiho nechat na hospitalizaci.

Byli jsme informováni o několika možných variantách problému, včetně nádoru na mozku či FIP, a nyní nezbývá nic než čekat na výsledky, které potvrdí diagnózu.

Předběžná kalkulace vyšetření včetně magnetické rezonance již přesahuje 35 tisíc korun, ale konečná cena závisí na výsledcích vyšetření. V současné chvíli jsme za Timíka vše zaplatili, jelikož jsme netušili, že existuje možnost uhradit náklady jinou cestou.

Pro naši rodinu je však tento mimořádný výdaj téměř likvidační. Pro člena rodiny bychom však udělali vše, co je v našich silách.

Jak sbírka pomůže?

Prosíme vás tedy o jakýkoli finanční příspěvek, který nám pomůže uhradit náklady na Timiho vyšetření a léčbu. Každá koruna se počítá a přiblíží nás k záchraně našeho milovaného člena rodiny.

Vaše podpora a laskavost jsou pro nás v této těžké chvíli nesmírně důležité a velice si jich vážíme. I sdílení tohoto příspěvku nám velmi pomůže k cíli.

Z celého srdce vám moc děkujeme.

S láskou a vděčností,

Timiho rodina – Sára, May, Sami, Munir a kočičí brácha Avokádo

Sbírku již podpořilo 28 dárců

252 Kč — Anonymní dárce před týdnem

252 Kč — Anonymní dárce před týdnem

300 Kč — Anonymní dárce před týdnem

300 Kč — Anonymní dárce před týdnem

30 Kč — Anonymní dárce před týdnem

1 221 Kč — Ingrid před týdnem

50 Kč — Janys před 2 týdny

400 Kč — Maty🫶🏻 před 2 týdny

„Wishing you a speedy recovery, sweet Timothy.🙏❤️“
300 Kč — Anonymní dárce před 2 týdny

200 Kč — Anonymní dárce před 2 týdny