Intenzivní ABA terapie pro autistu Kubíka

Slapy / Sbírku organizuje Aneta Vebrová

{}

Intenzivní ABA terapie pro autistu Kubíka

0 %

Vybráno 23 390 Kč z 260 000 Kč
Zbývá -1240 dnů
Sbírka byla ukončena 21. února 2021

Pomozte sbírce na znesnáze21 sdílením

Kubíček byl zdravý, společenský a veselý kluk, bohužel dostal ve 2 letech autistický regres, kdy se nám během pár dnů změnil v naprosto jiné dítě. Všeho se bál, nereagoval na své jméno, přestal mluvit, nejevil o nic a nikoho zájem, byl apatický, měl stereotypní chování, byl afektovaný a nezvladatelný. S následky regresu statečně bojuje on i my každý den.

Pomocí ABA terapie se naučil reagovat na své jméno, přestal se bát určitých zvuků, předmětů, učí se samostatné hře, nápodobě, znakování, komunikaci, sociální dovednosti, ochutnává různé potraviny a učí se spoustu dalších věcí, situací, které jsou pro něj náročné a denně je musí zažívat. 

Na intenzivní ABA terapii dochází Kubíček již rok a udělal neskutečný pokrok a každý den terapie ho posouvá, proto se snažíme ze všech sil, abychom mu zajistili terapii na co nejdéle to půjde a jemu tak usnadnili život, kterému díky terapii více rozumí.

Nejvíce se nyní na terapii zaměřujeme na sociální a sebeobslužné dovednosti, dále na rozmluvení, protože Kubík stále nemluví, ale nevzdáváme to a věříme, že se řeč podaří nahodit zpět. Snažíme se rozšířit pasivní slovní zásobu a porozumění řeči.

Terapii si měsíčně musíme hradit sami a je to pro nás velká finanční zátěž, kterou dlouhodobě nejsme schopni zajistit bez finanční pomoci, proto budeme vděční za jakoukoli pomoc.

Sbírku již podpořilo 23 dárců

„Držím palce.“
121 Kč — Tomáš před 3 lety

100 Kč — Anonymní dárce před 3 lety

250 Kč — Anonymní dárce před 4 lety

121 Kč — Hana před 4 lety

121 Kč — Hana před 4 lety

373 Kč — Anonymní dárce před 4 lety

„At se dari“
777 Kč — EVA před 4 lety

„Držím palce. ✌🏻“
373 Kč — Petr před 4 lety

500 Kč — Anonymní dárce před 4 lety

200 Kč — Anonymní dárce před 4 lety