Ergoterapie pro malou Simonku, dcerku maminky s rakovinou

Plzeň-sever, Manětín / Sbírku organizuje Kateřina Sedmíková zc.icomopfn@ofni

{}
0 %

Ergoterapie pro malou Simonku, dcerku maminky s rakovinou

Vybráno 300 Kč z 17 500 Kč
Zbývá 23 dnů
2 % z původního cíle
Sbírka byla ukončena 31. srpna 2022

Sbírce pomůžete i sdílením

Simonka má vývojovou dysfázii, je hodně chytrá, ale její tělíčko nepracuje tak, jak by mělo a stojí jí to proto plno energie. Pro zlepšení celkového stavu nám byl doporučen EEG biofeedback, kam už přes rok chodíme a moc nám pomáhá (financujeme si tuto terapii sami, není hrazena pojišťovnou). Nyní nám byla doporučena ergoterapie pro zlepšení motorických schopností, celkové orientace a zvládání více přirozených pohybů najednou. I ergoterapii si však musíme hradit sami, jenomže na tu nám již finance schází. Prosíme proto o finanční pomoc 16 500 Kč, což by nám vystačilo na 15 terapií včetně dopravy.

Jsem máma samoživitelka, otec nám na rehabilitace nepřispívá.

Práci mám, ale táhnu všechno sama, jelikož od otce Simonky jsme doslova v bačkorách utekly. Simonka je soudně svěřena do péče mně a postupně si ještě zařizujeme komplet nové bydlení. Momentálně pracuji jako laborantka v provozu, kde se zpracovává technické konopí.

Životní zvrat

Máme za sebou těžké časy, otec dcery měsíc před jejím narozením způsobil v zaměstnání výbuch s následným požárem a několik lidí se těžce zranilo. Skončil v psychiatrické léčebně a dva roky jsme v nejistotě čekali na soud. To jsme se ještě měli rádi. Nakonec vyvázl s podmínkou, ale s povinností nahradit část výplat i invalidních důchodů zraněným lidem. Přišli jsme tak o úspory a museli jsme prodat i náš dům. Otec dcery dostal samozřejmě v práci výpověď...

Celá situace nás značně psychicky zmohla a náš vztah se rozpadnul. Před rokem mi byla bohužel diagnostikována rakovina. Nemohu si tak teď hledat lépe placenou práci, protože bych ji nezvládla.

Každé pomoci, která dceru Simonku posune zase o kousek dál ve vývoji si moc ceníme.

Sbírku již podpořilo 2 dárců

100 Kč — Anonymní dárce před měsícem

200 Kč — Anonymní dárce před měsícem