Ergoterapie pro malou Simonku, dcerku maminky s rakovinou

Plzeň-sever / Organizer: Kateřina zc.icomopfn@ofni

{}
0 %

Ergoterapie pro malou Simonku, dcerku maminky s rakovinou

Amount raised 18 077 Kč of 17 500 Kč goal
Left -585 days
103 % z původního cíle
The campaign has ended 15. September 2022

Help by sharing

Simonka má vývojovou dysfázii, je hodně chytrá, ale její tělíčko nepracuje tak, jak by mělo a stojí jí to proto plno energie. Pro zlepšení celkového stavu nám byl doporučen EEG biofeedback, kam už přes rok chodíme a moc nám pomáhá (financujeme si tuto terapii sami, není hrazena pojišťovnou). Nyní nám byla doporučena ergoterapie pro zlepšení motorických schopností, celkové orientace a zvládání více přirozených pohybů najednou. I ergoterapii si však musíme hradit sami, jenomže na tu nám již finance schází. Prosíme proto o finanční pomoc 16 500 Kč, což by nám vystačilo na 15 terapií včetně dopravy.

Jsem máma samoživitelka, otec nám na rehabilitace nepřispívá.

Práci mám, ale táhnu všechno sama, jelikož od otce Simonky jsme doslova v bačkorách utekly. Simonka je soudně svěřena do péče mně a postupně si ještě zařizujeme komplet nové bydlení. Momentálně pracuji jako laborantka v provozu, kde se zpracovává technické konopí.

Životní zvrat

Máme za sebou těžké časy, otec dcery měsíc před jejím narozením způsobil v zaměstnání výbuch s následným požárem a několik lidí se těžce zranilo. Skončil v psychiatrické léčebně a dva roky jsme v nejistotě čekali na soud. To jsme se ještě měli rádi. Nakonec vyvázl s podmínkou, ale s povinností nahradit část výplat i invalidních důchodů zraněným lidem. Přišli jsme tak o úspory a museli jsme prodat i náš dům. Otec dcery dostal samozřejmě v práci výpověď...

Celá situace nás značně psychicky zmohla a náš vztah se rozpadnul. Před rokem mi byla bohužel diagnostikována rakovina. Nemohu si tak teď hledat lépe placenou práci, protože bych ji nezvládla.

Každé pomoci, která dceru Simonku posune zase o kousek dál ve vývoji si moc ceníme.

6 donations

1 500 Kč — Anonymous donor 2 years ago

777 Kč — Anonymous donor 2 years ago

“Hodně štěstí:)”
15 000 Kč — A+K+E 2 years ago

500 Kč — Anonymous donor 2 years ago

100 Kč — Anonymous donor 2 years ago

200 Kč — Anonymous donor 2 years ago