Děti z vesnice v Peru vás potřebují! Podpořte jejich výuku

ČR / Sbírku organizuje Ivana Antalová

{}

Děti z vesnice v Peru vás potřebují! Podpořte jejich výuku

0 %

Vybráno 5 794 Kč z 20 736 Kč
Zbývá -108 dnů
Sbírka byla ukončena 12. listopadu 2023

Pomozte sbírce na znesnáze21 sdílením

Věříme, že děti by měly mít rovné příležitosti ať jsou odkudkoliv, a tak se jako dobrovolníci chystáme na přelomu listopadu a prosince na humanitární misi do vesnice Perené v Peru. Vesnička je umístěna v peruánské džungli a většina lidí se zde živí zemědělstvím. Oblast je však často zaplavována, což má negativní dopad na život jejích obyvatel.

V rámci této mise budeme pracovat na výstavbě nového vedení pitné vody a finančně podpoříme program na podporu vzdělávání dětí a teenagerů.

Jak sbírka pomůže?

Výtěžek sbírky půjde na knihy a pomůcky programu pro vzdělávání pro děti a teenagery. Za shromážděné prostředky nakoupíme v Limě knihy a další pomůcky a přivezeme je do Perené.

Společně s knihami a dalšími pomůckami předám v Perené také jmenný seznam vás dárců a dárkyň s pozdravy od vás a pošlu vám z předání fotky.

Pod vedením farářky Marie Deníz Ramírez zde evangelický sbor Filadelfia pořádá program na podporu vzdělávání dětí a teenagerů. V programu jako dobrovolníci působí mladí dospělí. V současné době je v programu 217 dětí a teenagerů a pracuje v něm 20 dobrovolníků.

Já se jmenuji Ivana Antalová a jsem radní pro sociální věci a bezbariérovost na Praze 1. Společně s dalšími čtyřmi dobrovolníky se na misi chystám.

Jsem přesvědčena, že vzdělání je základem pro lepší budoucnost každého člověka.

Proto jsem se rozhodla využít své dovolené k tomu, abych pomohla dětem ve vesnici Perené získat přístup ke kvalitnímu vzdělání. Věřím, že poznat život v jiných zemích mi nabídne novou perspektivu i možných řešení problémů u nás.

Budu vám vděčná za jakékoliv dary.

Díky za vaši pomoc!


Máte ve svém okolí podobný případ pomoci? Založte sbírku a pomozte tam, kde je třeba.

Poděkování

20. 11. 2023

Milí dárci, milé dárkyně,
chtěla bych Vám všem upřímně poděkovat za Vaši finanční pomoc, kterou jste věnovali do sbírky na školní pomůcky pro děti v peruánské vesnici Perené.
Váš dar je pro nás obrovským povzbuzením. Díky němu můžeme pořídit dětem v Perené potřebné školní pomůcky, které jim umožní lépe se učit a rozvíjet svůj potenciál.
Vesnice Perené se nachází v horské oblasti Peru. Je to chudá komunita, kde děti často nemají přístup ke kvalitnímu vzdělání. Vaše pomoc jim pomůže překonat tyto překážky a zlepšit si vyhlídky do budoucna.
Jsem opravdu nadšená, že mohu příští týden odjet do Perené a osobně se setkat s dětmi, které Vaše pomoc podpořila. Můžete se těšit na fotografie, abyste mohli vidět, jak se Vaše pomoc využila a využívá.

Děkuji Vám znovu za Vaši štědrost a podporu.

Ivana Antalová

radní Prahy 1

Sbírku již podpořilo 9 dárců

373 Kč — Anonymní dárce před 4 měsíci

1 221 Kč — Tereza Štěpková před 4 měsíci

„S láskou a hodně štěstí na cestu“
555 Kč — Iv Růžičková před 4 měsíci

2 000 Kč — Anonymní dárce před 4 měsíci

222 Kč — Áďa před 4 měsíci

600 Kč — Anonymní dárce před 4 měsíci

373 Kč — Anonymní dárce před 4 měsíci

150 Kč — Alex před 5 měsíci

300 Kč — Anonymní dárce před 5 měsíci