Dejme mamině Pavle šanci mít všechny děti u sebe

Roudnice nad Labem / Sbírku organizuje Pavlína Korová

{}
0 %

Dejme mamině Pavle šanci mít všechny děti u sebe

Vybráno 1 321 Kč z 30 000 Kč
Zbývá 44 dnů
4 % z původního cíle
Sbírka byla ukončena 06. listopadu 2023

Sbírce pomůžete i sdílením

Darujme všem pěti Pavly dětem možnost bydlet s maminkou

Jsem matka samoživitelka, která přišla o bydlení z důvodu dlouhého pobytu v nemocnici se 4měsíčním synkem Džanim. Můj synek se mi narodil předčasně v 8. měsíci a měl zdravotní problémy, nemocné srdíčko, zakřivenou nožičku. Měl ji několikrát v sádře, aby se mu srovnala a zahojila.

Jak sbírka pomůže?

Po porodu jsem byla v dětském centru na Kladně a teď momentálně 14 dní v azylovém domě. Zde jsem se ocitla v začarovaném kruhu, protože tím, že nemám možnost si v mojí situaci, kdy pečuji o malého synka, ušetřit na kauci se nemohu přestěhovat i s ostatními 4 dětmi, které mám a tolik miluji – 15letým Nikolasem, 13letou Sofií, 11letou Diankou a 10letou Viktorkou, které bych chtěla do své péče zpět a momentálně jsou 6 měsíců u otce.

Se všemi dětmi jsme na sebe hodně vázaní a moc se nám stýská. Proto Vás všechny moc prosím o příspěvek na kauci, abychom mohli býti všichni opět spolu.

Takto mi to trhá srdce, i když se snažím, jak nejvíc to jde s dětmi zůstat v kontaktu. S tatínkem se na všem domlouváme, beru si je na víkend do azylového domu, telefonuji si s nimi, jezdím za nimi na návštěvu. Prosím, pomozte nám, ať můžeme být zase brzy zcela spolu.

Moc vám děkujeme. Pavla s dětmi.

Sbírku již podpořilo 2 dárců

„Ať Vás andělé doprovází.“
1 221 Kč — Glorie před 3 měsíci

„Držím palce🙏❤️“
100 Kč — Anonymní dárce před 3 měsíci