Cesta za novým domovem pro Marcelu a její děti

Hradec Králové / Sbírku organizuje Marcela Čurejová

{}

Cesta za novým domovem pro Marcelu a její děti

0 %

Vybráno 26 000 Kč z 26 000 Kč
Zbývá -735 dnů
Sbírka byla ukončena 12. června 2022

Pomozte sbírce na znesnáze21 sdílením

Mé jméno je Marcela a je mi 34 let. Mám tři krásné děti: Kristiána (14 let), Adrianku (12 let) a Mirinku (4 roky). Adrianka má nespecifikované onemocnění nohou a lékaři nedokážou určit její prognózu. Mé děti jsou moc šikovné a dělají mi velkou radost. Ale bohužel nemohu mít práci na plný úvazek, jelikož se o ně musím starat a naplno se jim věnovat. Mirinka je ještě malá a Adrianku vozím ve speciálně upraveném kočárku, jelikož neujde pro svůj handicap dlouhé vzdálenosti. Kvůli naší finanční situaci bydlíme nyní v azylovém domě. Zde můžeme být do konce školního roku, poté nám tu bude končit smlouva, jelikož dosáhneme dvou let.

 Musím sehnat peníze na kauci nového bytu a eventuálně i první nájem, abychom se s dětmi mohly znovu usadit.

 Své děti musím vyzvedávat ze školy a věnovat jim hodně času. Tím pádem ani nemohu být zaměstnána na plný úvazek. Přivydělávám si alespoň jako uklízečka na DPP. Z této pozice ale nejsem schopna našetřit na náklady, které přestěhování a nové bydlení zahrnuje – kauce, první nájem atp. V tomto ohledu jsem na vše aktuálně sama, i když si moc vážím pomoci z azylového domu a také ze strany mé sociální pracovnice. Navrhla mě na tuto sbírku a napsala o mě moc milá slova.

 Paní Marcela je velmi snaživá, nebojí se práce a zodpovědně plní vše, na čem se domluvíme...pomáhá pracovníkům i nad rámec svých povinností (úklidy, stěhování nábytku atp.)

 Snažím se každou svou úhradu vždy zaplatit včas a také, když to jde, spořím. Stále však nemáme s dětmi dostatek financí na úhradu počátečních nákladů na nové bydlení. Pokud Vám i v dnešní době plné existenčních nejistot zůstal v srdci ještě plamínek lásky a vůle pomoci dobré věci, budeme nesmírně vděční za jakoukoliv podporu, které se nám od Vás dostane.

 Moc si toho vážíme a nevyslovitelně děkujeme.

Sbírka byla založena na základě doporučení sociálního pracovníka.

Partneři sbírky 1

OpticLab.cz

Finančním partnerem sbírky je firma OpticLab.cz

Sbírku již podpořilo 7 dárců

8 460 Kč — Anonymní dárce před 2 lety

„Držte se!! ;-)“
2 112 Kč — Paja před 2 lety

„Nezvdávejte toooo! “
1 000 Kč — Brňáci před 2 lety

1 221 Kč — Anonymní dárce před 2 lety

7 207 Kč — OpticLab před 2 lety

3 000 Kč — Anonymní dárce před 2 lety

3 000 Kč — Anonymní dárce před 2 lety