Asistence pro Hanku na 5 měsíců

Brno / Sbírku organizuje Petr Rybák

{}
0 %

Asistence pro Hanku na 5 měsíců

Vybráno 62 403 Kč z 60 000 Kč
Zbývá -458 dnů
104 % z původního cíle
Sbírka byla ukončena 16. prosince 2021

Sbírce pomůžete i sdílením

O přítelkyni Hanku se starám již přes 5 let. Dětská mozková obrna, kterou trpí od malička ji bohužel upoutala na vozíček a potřebuje 24hodinovou péči, protože nemůže pohybovat ani jednou končetinou.

I přes tuto nemoc se nám narodil náš malý zázrak – Natálka, krásná a zdravá 2,5letá dcerka plná života. Bohužel s tímto darem začaly i starosti, jelikož čím je naše holčička starší, tím více pozornosti a času potřebuje a tím méně se mohu věnovat Hance.

Aby se Hance i naší dceři dostalo potřebné péče, musíme využívat zvýšených služeb asistenční služby. Výtěžek této sbírky půjde na pět měsíců odlehčení.

Dříve jsme využívali jen pár hodin týdně, ale teď musíme více a více hodin asistence navyšovat. Poslední půl rok se i moje zdraví začalo podlamovat a už toho nezvládám tolik, co dříve. Před tím jsem se, když to jen šlo, snažil docházet na brigády. Nyní to však v mém stavu není možné. Samotná péče je pro mě opravdu velmi vysilující a náročná.

Bez dalšího navýšení hodin asistence už se to zvládat nedá a jelikož tato služba není z nejlevnějších, žádám o pomoc prostřednictvím této sbírky. Abych Haničce i dceři zařídil vše, co potřebují a já jsem se mohl dát také zdravotně do pořádku a brzy byl schopný se opět věnovat oběma na 100 %.

Poděkování

12. 12. 2021

Děkujeme mockrát ,pokud se vybere více peněz o to více hodin si Hanička bude moc zaplatit pokud už se více nevybere vůbec nevadí ,moc vám všem děkujeme za tak velkou pomoc a že jste přispěli i když jste mohli penize využít jinak . Děkujeme . Petr , Hanka a malá Natálka

Příprava na vánoce

12. 12. 2021

vánoční nasazení při výrobě perníčků

Poděkování

11. 12. 2021

Všem moc od srdce děkujeme za to že nám přispěli ,ani jsme nečekali že se k částce vůbec přiblížíme .Ještě jednou moc děkujeme i za krásná a povzbudivá slova ani nevíte jak moc to pro nás znamená .

DĚKUJI a přejeme všem krásné vánoční svátky

Sbírku již podpořilo 113 dárců

567 Kč — twiister před rokem

777 Kč — Anonymní dárce před rokem

555 Kč — Anonymní dárce před rokem

„Držte se“
252 Kč — Anonymní dárce před rokem

252 Kč — Anonymní dárce před rokem

3 686 Kč — Jana Makovcová před rokem

1 221 Kč — Anonymní dárce před rokem

„Jste silná žena a já schazuji klobouk z hlavy, jste super. 🥰😍“
373 Kč — Markéta Daničková před rokem

„Držím Vám palce, jste velmi stateční 💞“
500 Kč — Petra H. před rokem

500 Kč — Anonymní dárce před rokem