Asistence pro maminku Hanku

Brno / Sbírku organizuje Hana Teichmannová

{}
0 %

Asistence pro maminku Hanku

Vybráno 777 Kč z 60 000 Kč
Zbývá 92 dnů
1 % z původního cíle
Sbírka byla ukončena 31. srpna 2023

Sbírce pomůžete i sdílením

Jmenuji se Hana. Je mi 35 let a mám těžkou formu dětské mozkové obrny. V současné době bydlím s přítelem a naší 4letou dcerou Natálkou v městském bytě v Brně na Vinohradech. Nyní čekáme 2. holčičku, která by se měla narodit již brzy.

Kvůli mému zdravotnímu stavu potřebuji 24hodinovou péči, která je částečně zajišťována asistencemi od Ligy vozíčkářů.

Ve zbývajícím čase o mě a naši dceru Natálku pečuje můj partner Petr.

Co se týká asistencí, v současné době odebírám 22 hodin týdně, od pondělí do čtvrtka, každý den 5,5 hodiny. Asistenti mi pomáhají s hygienou, doprovody na rehabilitace a k lékaři. Zajišťují domácí práce, například vaření, úklid či žehlení.

Jak sbírka pomůže?

Asistence jsou pro naši rodinu poměrně finančně náročné, průměrně za ně vydáváme každý měsíc 11 000 Kč.

Proto bychom vás chtěli požádat o jakoukoli podporu. Asistence jsou pro mě nezbytné a dopomáhají mi k plnohodnotnějšímu životu.

Od svých 10 let jsem byla na internátu na Kociánce, kde jsem vystudovala základní školu a poté SŠ s maturitou – obchodní akademii. Po ukončení SŠ mi bylo nabídnuto chráněné bydlení od organizace Domov pro mne. Zde jsem strávila následujících 7 let. Poté jsem se seznámila s přítelem Petrem a spolu jsme si zažádali o městský byt v Brně – Starém Lískovci. V tomto bytě jsme strávili 2 roky a narodila se nám zde dcera Natálka. Po jejím narození už byl byt pro tolik členů rodiny malý, a tak jsme zažádali o větší. Byl nám schválen byt na brněnských Vinohradech, kde žijeme dosud.

Mám ráda kulturu, zejména různé výstavní akce, kino, divadlo a koncerty. Ve volném čase podnikáme s celou rodinou výlety do okolí Brna či navštěvujeme naši rodinu a kamarády.

Mým velkým koníčkem je malování na plátno akrylovými barvami. Maluji ústy s dopomocí své kamarádky, která mi míchá barvy a drží plátno. Moje obrazy byly na několika prodejních výstavách. Momentálně je můžete zhlédnout na mých facebookových stránkách Oslík picasso new.

Budu vám moc vděčná za jakoukoli pomoc.

Tak jsme to dokázali

24. 04. 2023

Dnes se narodila naše druhá dcera Štěpánka maminka to zvládla na jedničku a Štěpánka se má výborně . Jsou to HRDINKY

Ještě chvilku

08. 03. 2023

Ještě pár týdnů a Budem tu mít i naši druhou slečnu:-)

Sbírku již podpořilo 1 dárců

777 Kč — Anonymní dárce před 7 hodinami