Asistence pro Maminku Hanku

Brno / Organizer: Hana Teichmannová zc.manzes@aknah.t

{}
0 %

Asistence pro Maminku Hanku

Amount raised 20 303 Kč of 60 000 Kč goal
Left -180 days
34 % z původního cíle
The campaign has ended 31. August 2023

Help by sharing

Jmenuji se Hana Teichmannová, je mi 35 let a mám těžkou formu dětské mozkové obrny. V současné době bydlím s přítelem a svojí čtyřletou dcerou Natálkou v městském bytě v Brně na Vinohradech. Nyní čekáme druhou holčičku, která by se měla narodit již brzy.

Od svých deseti let jsem byla na internátu na Kociánce, kde jsem vystudovala základní školu a poté SŠ s maturitou – obchodní akademii. Po ukončení SŠ mi bylo nabídnuto chráněné bydlení od organizace Domov pro mne. Zde jsem strávila následujících sedm let. Poté jsem se seznámila s přítelem Petrem a spolu jsme si zažádali o městský byt v Brně – Starém Lískovci. V tomto bytě jsme strávili dva roky a narodila se nám zde dcera Natálka. Po jejím narození už byl byt pro tolik členů rodiny malý, a tak jsme zažádali o větší. Byl nám schválen byt na brněnských Vinohradech, kde žijeme dosud.

Mým velkým koníčkem je malování na plátno akrylovými barvami. Maluji ústy s dopomocí své kamarádky, která mi míchá barvy a drží plátno. Moje obrazy byly na několika prodejních výstavách. Momentálně je můžete zhlédnout na mých facebookových stránkách Oslík picasso new.

Mám ráda kulturu, zejména různé výstavní akce, kino, divadlo a koncerty. Ve volném čase podnikáme s celou rodinou výlety do okolí Brna či navštěvujeme naši rodinu a kamarády.

Kvůli mému zdravotnímu stavu potřebuji 24hodinovou péči, která je částečně zajišťována asistencemi od Ligy vozíčkářů. Ve zbývajícím čase o mě a naši dceru Natálku pečuje můj partner Petr.

Co se týká asistencí, v současné době odebírám 22 hodin týdně, od pondělí do čtvrtka, každý den 5,5 hodiny. Asistenti mi pomáhají s hygienou, doprovody na rehabilitace a k lékaři. Zajišťují domácí práce, například vaření, úklid či žehlení.

Asistence jsou pro naši rodinu poměrně finančně náročné, průměrně za ně vydáváme každý měsíc 11000Kč. Proto bychom Vás chtěli požádat o jakoukoli podporu.  Asistence jsou pro mě nezbytné a dopomáhají mi k plnohodnotnějšímu životu. Děkuji moc za Vaši pomoc.

Poděkování

19. 07. 2023

Milí dárci, mnohokrát vám děkujeme za všechnu dosavadní pomoc. Už neodebíráme asistenci od Ligy vozíčkářů, ale máme asistenci od soukromé asistentky a od asistenční služby Domov pro mne z.s.

Děkujeme za všechno, co pro nás děláte 

 

Krásné léto

15. 07. 2023

Přejeme všem krásné léto a děkujeme za vaši pomoct .Hanka , Natálka, Štěpánka a Petr

Princezny

14. 07. 2023

Hezky rosteme a máme se k světu .maminka se krásně stará .

30 donations

252 Kč — Anonymous donor 7 months ago

777 Kč — Anonymous donor 7 months ago

600 Kč — Pavlína Gjurič 7 months ago

100 Kč — Anonymous donor 7 months ago

777 Kč — Anonymous donor 7 months ago

“Jsem samoživitelka a nemohu pomoci moc, ale chci aspoň trochu vyvážit ty příšerné komentáře u vaší sbírky. Lidi jsou dnes hrozně zlí a sobečtí. Ať se vám daří. ”
252 Kč — Anonymous donor 7 months ago

2 000 Kč — Dáša Bohačiaková 7 months ago

5 000 Kč — Anonymous donor 7 months ago

“Drzte se!”
252 Kč — Lenka 7 months ago

“Hodně sil, jste úžasní!”
252 Kč — Markéta 7 months ago