Aby Lucie lépe slyšela svět kolem sebe

Terezín / Sbírku organizuje Lucie Hošová

{}
0 %

Aby Lucie lépe slyšela svět kolem sebe

Vybráno 17 730 Kč z 17 680 Kč
Zbývá -484 dnů
100 % z původního cíle
Sbírka byla ukončena 02. prosince 2021

Sbírce pomůžete i sdílením

Lucie se s částečnou ztrátou sluchu už narodila. Rodiče tomu ale bohužel nevěnovali pozornost. Jako holčička čelila narážkám od spolužáků až si po střední škole zašla sama na vyšetření, kde lékaři zjistili, že má 33% ztrátu sluchu. Byly jí předepsány léky, které brala 3x denně, ale nenastal žádný rozdíl. Přes to všechno se ale snažila vystudovat školu, pracovat, vše jí ale znemožnila částečná ztráta sluchu.

Nyní trpí Lucie depresemi a úzkostmi, nemůže najít práci. Pevně věří, že s naslouchátkem bude mít kvalitnější a plnohodnotný život.

S naslouchadly uslyší Lucie konečně svět kolem sebe a zvýší tak i svou uplatnitelnost na trhu práce.

Sluchadla potřebuje do obou uší, jelikož ztráta sluchu není symetrická. Aby mohla korigovat nastavení sluchadel, musí investovat více finančních prostředků. Jako nezaměstnaná si sama tyto technologie nemůže dovolit. Prosím, podpořte Lucii a dopřejte jí uslyšet svět tak, jak ve skutečnosti zní.

Všem moc z celého srdce děkuji!

30. 11. 2021

Dnes se vybrala požadovaná částka!

Všem Vám chci moc ze srdce poděkovat! Moc to pro mě znamená a nesmírně si toho vážím! Věřím, že sluchadla mi napomůžou ke kvalitnějšímu životu. Především se budu moci konečně pořádně dorozumět s lidmi, aniž bych se několikrát přeptávala, co vlastně říkali. Z toho vznikaly vždy nepříjemné situace a mělo to vliv na moji psychiku, kterou mám zase slabší kvůli štítné žláze bohužel. Nakoplo mě už jen to, že jste tak skvělí a úžasní lidé, kteří rádi pomáhají, když mají možnost!

Ještě jednou MOC DĚKUJI a přeji Vám všem také mnoho štěstí a úspěchů jak v osobním tak v pracovním životě!

S láskou Lucie ❤

 

U lékaře

16. 11. 2021

Když jsem byla u lékaře, dal mi na výběr, jaké sluchadlo bych si představovala. Konzultovali jsme výhody, nevýhody. Dospěli jsme k závěru, že pro mě jako pro mladou holku, která má odhodlání a sílu i přesto všechno pracovat nejen na sobě, skutečně budou vhodnější sluchadla, která lze korigovat přes aplikaci z mobilu a užít si tak správně každé prostředí, ve kterém se ocitne. Jsou na výběr 4 módy dle toho, kde se právě pohybujete. Pro mě je určitě nejdůležitější slyšet srozumitelně lidský hlas (vyšetření ukazuje, že mám problém především se sykavkami a vyššími tóny). Zde na odkazu můžete zjistit více o sluchadlech, které mi pan doktor doporučil: https://www.resound.com/cs-cz

Sluchadla jsem si v ordinaci vyzkoušela a byl to naprostý rozdíl! Úžasný rozdíl! Poprvé v životě jsem uslyšela zvuky, které jsem před tím nikdy neslyšela! A pana doktora i se sestřičkou jsem slyšela krásně, čistě. Až jsem žasla nad tím, jak nám technologie mohou pomoci, když jsou správně využité a nastavené. Pak jsem sluchadla zase sundala a bylo to opět jako bych se potopila pod vodu.

Prosím podpořte, aby tak pro mě sluchadla byla lépe finančně dosažitelná. Všem moc ze srdce děkuju!

Sbírku již podpořilo 21 dárců

2 000 Kč — Anonymní dárce před rokem

500 Kč — Katka před rokem

„Ať tě to nakopne, Luci! “
226 Kč — Anonymní dárce před rokem

„Slyš! A buď slyšena :) one love!“
777 Kč — Mosay před rokem

500 Kč — Anonymní dárce před rokem

1 000 Kč — 😍🥰 před rokem

252 Kč — Anonymní dárce před rokem

541 Kč — Anonymní dárce před rokem

373 Kč — Anonymní dárce před rokem

„😊😊😊“
1 000 Kč — Roman před rokem