2letá Lenička s hendikepem si zaslouží rehabilitovat

Jaroměř, Rasošky / Sbírku organizuje Lenka Kárníková

{}

2letá Lenička s hendikepem si zaslouží rehabilitovat

0 %

Vybráno 75 667 Kč z 50 000 Kč
Zbývá -658 dnů
Sbírka byla ukončena 05. října 2022

Pomozte sbírce na znesnáze21 sdílením

Sbírka hlásí 100 %, ale my jedeme dál!

Mamince Lence se bude na automobil, kterým bude vozit Leničku na rehabilitace, hodit doslova každá koruna.

...

Jmenuji se Lenka a jsem mamina samoživitelka. Starám se o 2 dcerušky. Starší Leontýnce budou v říjnu 3 roky. Je to andílek s ďáblíkem v těle. Teď v září nastoupila do školky, vede se jí tam krásně. Je vidět, že jí kontakt s ostatními dětmi velice pomáhá a dobře se vyvíjí. Dělá mi tak obrovskou radost.

Má druhá dcera Lenička, je neskutečný poklad. Bohužel má hendikep, i když si to ani trochu nezaslouží. Leničce je teď 21 měsíců a bohužel je ležící. Snažím se pro Leničku dělat první poslední, aby měla lepší život a aby se mohla co nejvíce vyvíjet. Kvůli jejím potížím s vývojem odpovídá 7měsíčnímu miminku.

Teď se nám konečně naskytla možnost, aby Lenička nastoupila do stacionáře, kde s ní budou každý den intenzivně cvičit. Mám z toho neskutečnou radost, protože věřím, že to maličké pomůže.

Ale je to jak naschvál teď, kdy nás opouští auto, které potřebujeme na každodenní dojíždějí do stacionáře.

Samoživitelka s nemocným dítětem

Ceny jsou v této době tak vysoké, že žijeme od koruny ke koruně a každý den dojíždět do Hradce Králové do dětského stacionáře na rehabilitace náš rozpočet zatěžuje ještě víc. Ale pro své děti udělám první, poslední. Jen aby byly holky spokojené a šťastné, a hlavně aby Leničku ovlivnil její předčasný příchod na svět co nejméně.

Nákup nového vozu je ale absolutně nad mé finanční možnosti. Nepotřebujeme vůz nový jen spolehlivý a trochu prostornější. Bohužel není v mých silách takový vůz koupit.

Do stacionáře vkládám spoustu nadějí, protože Lenička je už od bříška bojovnice. Na svět se ukázala ve 37 týdnů těhotenství a maličká tak musela hned do inkubátoru kvůli nízké porodní váze. Bohužel okolo 7 měsíce bylo Lenďe zjištěno rozšíření komor v mozku, následovala hromada různých vyšetření. Leničce je v tuto chvíli 21 měsíců a v něčem je jako 6měsíční, v některých věcech zase jako 8měsíční. Chodily jsme pravidelně na rehabilitaci, vyběhala jsem pro ni speciální zdravotní židli na doma. Bohužel na speciální kočárek Lenďa nemá nárok do 2let. Ale hned v prosinci budu podávat žádost, aby Lenďa dostala speciální kočárek, který jí bude podporovat ve správném držení těla. Prostě se snažím vždy zařídit vše, co by jí mohlo pomoci.

Prosím, pomozte mi, aby Lenička mohla pravidelně dojíždět do stacionáře, což je bez auta nemožné. Předem moc děkuji za pomoc všem, kteří nás v tuto chvíli podpoříte. 

Velký dík všem dárcům!

20. 10. 2022


Děkujeme našim andělům, za pomoc při pořízení nového auta pro Leničku, aby mohla dojíždět do stacionáře.

Od srdce děkuje Lenka, Leontýnka a Lenička 💖

Poděkování

03. 10. 2022

Neumím vyjádřit, jak strašně moc si vážíme vaší podpory 💖  Když jsem viděla pomoc, která připutovala od vás všech, tak jsem brečela, brečela jsem za sebe i za tu moji bojovnici Leničku. Díky vám a vašim darům jsem si uvědomila, že dobrých lidí máme okolo sebe spoustu, jen je nevidíme. Nevidíme je tak jako nevidíme anděly. Vy všichni jste tak našimi anděly 💖.

Sbírka běží dál, protože čím víc prostředků se vybere, tím spolehlivější a bezpečnější automobil bude. 💖

Jsme vám od srdce vděčny za veškerou pomoc. Díky vám všem budu moci Leničce zajistit každodenní cestu do stacionáře. Neskutečně moc vám děkujeme. Přejeme všem, ať se máte krásně, ať jste spokojeni, šťastni a hlavně zdraví. Protože zdraví si za peníze nekoupíte 💖

Moc vám děkujeme.

Lenka, Leontýnka a Lenička 💖

Sbírku již podpořilo 203 dárců

253 Kč — Anonymní dárce před 2 lety

100 Kč — Anonymní dárce před 2 lety

1 000 Kč — Wanka před 2 lety

100 Kč — Anonymní dárce před 2 lety

373 Kč — Anonymní dárce před 2 lety

373 Kč — Anonymní dárce před 2 lety

253 Kč — Anonymní dárce před 2 lety

373 Kč — Anonymní dárce před 2 lety

155 Kč — Anonymní dárce před 2 lety

253 Kč — Anonymní dárce před 2 lety