Operace v zahraničí změní Lilli život

Kamenický Šenov, Prácheň / Zbierku organizuje Lillife, z.s., Tomáš Soukup moc.liamg@ikuosmot

{}
0 %

Operace v zahraničí změní Lilli život

Vybraných 6 428 975 Kč z 10 000 000 Kč
Zostáva 90 dní
64 % z původního cíle
Zbierka bola ukončená 31. december 2023

Zbierce pomôžete zdieľaním na sociálnych sieťach

Už toho mám za sebou opravdu hodně. Ale ještě víc před sebou. 

Ahoj, já jsem Lillinka, je mi skoro 7 let. Z porodnice mě pouštěli jako zdravou holčičku s velkýma očima. Ty mám pořád, ale postupně mi k nim přibyla spousta diagnóz a nemocí.  

Nejvíc mě trápí Crouzonův syndrom, který je vidět na první pohled, hydrocephalus, který se schovává uvnitř mé hlavičky, a také tracheostomie, což je ta trubička, která mi kouká z krku. Trpím ještě i na nedoslýchavost, a proto musím nosit naslouchadla. To všechno s rodiči zatím zvládám. 

Abych mohla normálně dýchat, jíst a mluvit, potřebuji vaši pomoc. 

V 9 letech bych mohla postoupit operaci střední části obličeje, ale bohužel tuto operaci nedělají nikde v České republice a neplatí ji žádná zdravotní pojišťovna. Nejspíš budu muset do Texasu, tam už to umí. Největší překážkou k absolvování operace je její cena, tato operace a následná léčba stojí cca 10 000 000,-. Tento postup léčby nám byl doporučen i ve Fakultní nemocnicí v Motole. 

Částku na operaci, která mi může změnit život, si mamka s taťkou dovolit nemohou, bez pomoci velkého množství hodných lidí to nezvládneme. 

Přes všechna ta trápení jsem veselá holčička. Ráda koukám na pohádky, počítám a zbožňuji sudoku a hlavolamy. Abych mohla chodit do školky, tak moje maminka odešla po 14 letech od Policie ČR a musí mi dělat asistentku. Pravidelně jezdíme k různým doktorům, hlavně do Fakultní nemocnice v Motole a taky 2x ročně do Jánských Lázní. I když je to velmi náročné na čas a taky peníze, tak všichni v mém okolí věří, že mi to všechno včetně té operace pomůže a budu žít plnohodnotný život.  

Pomůžete mi lépe dýchat, jíst a taky mluvit? Slibuju Vám, že až budu velká, tak o mě ještě uslyšíte! :-) Každému dárci z celého srdce děkujeme, nedá se to ani slovy vyjádřit.

--------------------------------

K tématu:

Zbierku dosiaľ podporili 1044 darcov

373 Kč — Anonymný darca pred 9 hodinami

200 Kč — Anonymný darca včera

1 000 Kč — Anonymný darca včera

252 Kč — Kačí včera

252 Kč — Káťa včera

30 Kč — Anonymný darca včera

„Drž se Lilinko, jsi statečná holčička 🙏❤️“
373 Kč — Káťa včera

„Posílám hodně sil “
78 Kč — Katerina pred 2 dňami

„🍀❤🍀“
253 Kč — Anonymný darca pred 2 dňami

100 Kč — Anonymný darca pred 2 dňami