Zázemí pro Marušku s diabetem a její maminku

Pelhřimov / Sbírku organizuje Nadační fond pomoci

{}

Zázemí pro Marušku s diabetem a její maminku

0 %

Vybráno 20 810 Kč z 18 000 Kč
Zbývá -767 dnů
Sbírka byla ukončena 11. května 2022

Pomozte sbírce na znesnáze21 sdílením

Maruška je moje 7letá holčička, u které se postupně zjistilo, že trpí astmatem. (Každý den musí 2x inhalovat.) Jenomže do toho Maruška v lednu onemocněla – přestala jíst, byla hodně slabá, ležela, byla velmi žíznivá. Po vyšetření se zjistila vysoká hladina cukru a hned jsme byly poslány do nemocnice. 

Marušce nakonec diagnostikovali diabetez 1.stupně – 3x denně pícháme inzulín a dostává i speciální dávku na noc.

Marušku po měsíci pustili z nemocnice, já jsem tam byla celou dobu s ní a jinak tomu není ani teď. Nemohu chodit do práce, abych mohla být Marušce plně k dispozici. Přestože máme s Marušky otcem soudem stanovenou střídavou péči, naše dcera teď musí pro svůj stav být u mě – jsem poučená a zaškolená, jak mám postupovat. Nyní děláme maximum a čekáme, až se její zdravotní stav stabilizuje. Z těchto důvodů se nám zvýšily náklady, a to dále ještě ani pořádně nevím, co všechno bude Maruška potřebovat a se svou diagnózou. Mé příjmy jsou ale nedostačující, momentálně jsem na OČR. Až bude Marušce lépe, bude chodit do školy. I tam jí budu muset chodit píchat injekce a hlídat její stav, dokud se v tomto ohledu neosamostatní.

Peníze ze sbírky bych ráda využila především na nájemné bytu, kde s Maruškou bydlíme. Velmi by nám to ulehčilo do doby než se situace stabilizuje.

Momentálně tak mám velký výpadek příjmu a než si vše vyřídím, ráda bych tímto požádat o Vaši dárcovskou pomoc a podporu. Vše je to pro Marušku. Moc Vám děkujeme.

Poděkování a pozdravy od Marušky

05. 05. 2023

Dobrý den, všechny dobrosrdečné dárce z této sbírky moc zdravíme a děkujeme za podporu, která nám pomohla naší situaci stabilizovat. Ještě se pereme, ale díky vám se nám vše daří zvládat. Nedávno jsem pro Marušku založila další sbírku na novou postýlku, aby byl její spánek co nejkvalitnější a měla svůj prostor, kde si v klidu odpočine. Díky úžasným dvěma maminkám má Maruška jak postýlku, tak i batoh s věcmi na kreslení, modelínu a pohádkové knížky.

Výtěžek druhé sbírky tedy nakonec půjde na to, abychom náš byt mohli vymalovat a byl zase o kus vhodnějším prostředím pro zdravé dětství mé milované dcerky.

https://www.znesnaze21.cz/sbirka/maruska-bojuje-s-diabetem-a-potrebuje-postylku

Ze srdce vám všem děkuji a doufám, že se vám jen daří!

Maminka Marušky

Poděkování

09. 03. 2022

Dobrý den,

moc vás všechny zdravíme. Maruška je velká bojovnice i do školy začala znovu chodit, a tak se budu tajé já moci vrátit do práce alespoň na částečný úvazek. Všem vám moc děkujeme, že nám pomáháte stavět se na vlastní nohy.                                                                          

Partneři sbírky 1

OpticLab.cz

Finančním partnerem sbírky je firma OpticLab.cz

Sbírku již podpořilo 16 dárců

4 000 Kč — Anonymní dárce před 2 lety

100 Kč — Jana Doležalová před 2 lety

4 000 Kč — Anonymní dárce před 2 lety

„Snad peníze aspoň trochu pomůžou :) “
500 Kč — Anonymní dárce před 2 lety

„Jeto smutné když česká maminka samoživitelka žádá o pomoc a přitom tolik peněz jde na Ukrajinu kdyby každý přispěl 50-100Kč tak by maminka měla už vybráno “
200 Kč — Anonymní dárce před 2 lety

500 Kč — Anonymní dárce před 2 lety

6 500 Kč — OpticLab před 2 lety

633 Kč — Lenka Ladinová před 2 lety

252 Kč — Anonymní dárce před 2 lety

„Držte se :)“
1 000 Kč — J+M Beranovi před 2 lety