Zázemí pro Marušku s diabetem a její maminku

Pelhřimov / Sbírku organizuje Nadační fond pomoci

{}
0 %

Zázemí pro Marušku s diabetem a její maminku

Vybráno 20 810 Kč z 18 000 Kč
Zbývá -323 dnů
116 % z původního cíle
Sbírka byla ukončena 11. května 2022

Sbírce pomůžete i sdílením

Maruška je moje 7letá holčička, u které se postupně zjistilo, že trpí astmatem. (Každý den musí 2x inhalovat.) Jenomže do toho Maruška v lednu onemocněla – přestala jíst, byla hodně slabá, ležela, byla velmi žíznivá. Po vyšetření se zjistila vysoká hladina cukru a hned jsme byly poslány do nemocnice. 

Marušce nakonec diagnostikovali diabetez 1.stupně – 3x denně pícháme inzulín a dostává i speciální dávku na noc.

Marušku po měsíci pustili z nemocnice, já jsem tam byla celou dobu s ní a jinak tomu není ani teď. Nemohu chodit do práce, abych mohla být Marušce plně k dispozici. Přestože máme s Marušky otcem soudem stanovenou střídavou péči, naše dcera teď musí pro svůj stav být u mě – jsem poučená a zaškolená, jak mám postupovat. Nyní děláme maximum a čekáme, až se její zdravotní stav stabilizuje. Z těchto důvodů se nám zvýšily náklady, a to dále ještě ani pořádně nevím, co všechno bude Maruška potřebovat a se svou diagnózou. Mé příjmy jsou ale nedostačující, momentálně jsem na OČR. Až bude Marušce lépe, bude chodit do školy. I tam jí budu muset chodit píchat injekce a hlídat její stav, dokud se v tomto ohledu neosamostatní.

Peníze ze sbírky bych ráda využila především na nájemné bytu, kde s Maruškou bydlíme. Velmi by nám to ulehčilo do doby než se situace stabilizuje.

Momentálně tak mám velký výpadek příjmu a než si vše vyřídím, ráda bych tímto požádat o Vaši dárcovskou pomoc a podporu. Vše je to pro Marušku. Moc Vám děkujeme.

Poděkování

09. 03. 2022

Dobrý den,

moc vás všechny zdravíme. Maruška je velká bojovnice i do školy začala znovu chodit, a tak se budu tajé já moci vrátit do práce alespoň na částečný úvazek. Všem vám moc děkujeme, že nám pomáháte stavět se na vlastní nohy.                                                                          

Partneři sbírky 1

OpticLab.cz

Finančním partnerem sbírky je firma OpticLab.cz

Sbírku již podpořilo 16 dárců

4 000 Kč — Anonymní dárce před rokem

100 Kč — Jana Doležalová před rokem

4 000 Kč — Anonymní dárce před rokem

„Snad peníze aspoň trochu pomůžou :) “
500 Kč — Anonymní dárce před rokem

„Jeto smutné když česká maminka samoživitelka žádá o pomoc a přitom tolik peněz jde na Ukrajinu kdyby každý přispěl 50-100Kč tak by maminka měla už vybráno “
200 Kč — Anonymní dárce před rokem

500 Kč — Anonymní dárce před rokem

6 500 Kč — OpticLab před rokem

633 Kč — Lenka Ladinová před rokem

252 Kč — Anonymní dárce před rokem

„Držte se :)“
1 000 Kč — J+M Beranovi před rokem