Zázemí pro Marušku s diabetem a její maminku

Pelhřimov / Organizer: Nadační fond pomoci zc.icomopfn@ofni

{}
0 %

Zázemí pro Marušku s diabetem a její maminku

Amount raised 20 810 Kč of 18 000 Kč goal
Left -747 days
116 % z původního cíle
The campaign has ended 11. May 2022

Help by sharing

Maruška je moje 7letá holčička, u které se postupně zjistilo, že trpí astmatem. (Každý den musí 2x inhalovat.) Jenomže do toho Maruška v lednu onemocněla – přestala jíst, byla hodně slabá, ležela, byla velmi žíznivá. Po vyšetření se zjistila vysoká hladina cukru a hned jsme byly poslány do nemocnice. 


Marušce nakonec diagnostikovali silnou cukrovku – 3x denně pícháme inzulín a dostává i speciální dávku na noc.

Marušku po měsíci pustili z nemocnice, já jsem tam byla celou dobu s ní a jinak tomu není ani teď. Nemohu chodit do práce, abych mohla být Marušce plně k dispozici. Přestože máme s Marušky otcem soudem stanovenou střídavou péči, naše dcera teď musí pro svůj stav být u mě – jsem poučená a zaškolená, jak mám postupovat. Nyní děláme maximum a čekáme, až se její zdravotní stav stabilizuje. Z těchto důvodů se nám zvýšily náklady, a to dále ještě ani pořádně nevím, co všechno bude Maruška potřebovat a se svou diagnózou. Mé příjmy jsou ale nedostačující, momentálně jsem na OČR. Až bude Marušce lépe, bude chodit do školy. I tam jí budu muset chodit píchat injekce a hlídat její stav, dokud se v tomto ohledu neosamostatní.

Peníze ze sbírky bych ráda využila především na nájemné bytu, kde s Maruškou bydlíme. Velmi by nám to ulehčilo do doby než se situace stabilizuje.

Momentálně tak mám velký výpadek příjmu a než si vše vyřídím, ráda bych tímto požádat o Vaši dárcovskou pomoc a podporu. Vše je to pro Marušku. Moc Vám děkujeme.

Poděkování a pozdravy od Marušky

05. 05. 2023

Dobrý den, všechny dobrosrdečné dárce z této sbírky moc zdravíme a děkujeme za podporu, která nám pomohla naší situaci stabilizovat. Ještě se pereme, ale díky vám se nám vše daří zvládat. Nedávno jsem pro Marušku založila další sbírku na novou postýlku, aby byl její spánek co nejkvalitnější a měla svůj prostor, kde si v klidu odpočine. Díky úžasným dvěma maminkám má Maruška jak postýlku, tak i batoh s věcmi na kreslení, modelínu a pohádkové knížky.

Výtěžek druhé sbírky tedy nakonec půjde na to, abychom náš byt mohli vymalovat a byl zase o kus vhodnějším prostředím pro zdravé dětství mé milované dcerky.

https://www.znesnaze21.cz/sbirka/maruska-bojuje-s-diabetem-a-potrebuje-postylku

Ze srdce vám všem děkuji a doufám, že se vám jen daří!

Maminka Marušky

Poděkování

09. 03. 2022

Dobrý den,

moc vás všechny zdravíme. Maruška je velká bojovnice i do školy začala znovu chodit, a tak se budu tajé já moci vrátit do práce alespoň na částečný úvazek. Všem vám moc děkujeme, že nám pomáháte stavět se na vlastní nohy.                                                                          

Patrons 1

OpticLab.cz

Finančním partnerem sbírky je firma OpticLab.cz

16 donations

4 000 Kč — Anonymous donor 2 years ago

100 Kč — Jana Doležalová 2 years ago

4 000 Kč — Anonymous donor 2 years ago

“Snad peníze aspoň trochu pomůžou :) ”
500 Kč — Anonymous donor 2 years ago

“Jeto smutné když česká maminka samoživitelka žádá o pomoc a přitom tolik peněz jde na Ukrajinu kdyby každý přispěl 50-100Kč tak by maminka měla už vybráno ”
200 Kč — Anonymous donor 2 years ago

500 Kč — Anonymous donor 2 years ago

6 500 Kč — OpticLab 2 years ago

633 Kč — Lenka Ladinová 2 years ago

252 Kč — Anonymous donor 2 years ago

“Držte se :)”
1 000 Kč — J+M Beranovi 2 years ago