Zajištění základních potřeb pro děti

středočeský kraj / Sbírku organizuje Lucka Voženílková

{}
0 %

Zajištění základních potřeb pro děti

Vybráno 7 580 Kč z 70 000 Kč
Zbývá -584 dnů
11 % z původního cíle
Sbírka byla ukončena 13. února 2022

Sbírce pomůžete i sdílením

 

Jmenuji se Lucka a mám tři malé děti. Nejmladšímu je jeden rok, takže je obtížné si najít takovou práci, abych se mohla věnovat i dětem. Snažím se pracovat z domu, abych navýšila svůj příjem protože mám jen rodičovskou. Manžel nás nedávno opustil a žádné peníze nám neposílá a zůstala jsem na vše sama. Díky covidu a všem zdražováním jsme se dostali do těžké životní situace. Mám půjčku na dům, a tak mi peníze nestačí na splacení a ještě na živobytí. Jediné, co chci, je dětem zajistit teplo domova.

Peníze jsou určeny na přechodnou dobu. Potřebujeme přežít a dostat se z těžké situace a neskončit na ulici. Chci si zajistit lépe placenou práci, aby nám nesebrali to jediné, co máme, a to je střechu nad hlavou.

V nejbližších dnech se budu snažit svoji situaci s pomocí Nadačního fondu pomoci a dalších oborníků na danou problematiku co nejdříve vyřešit. Soukromí dětí chci chránit, jelikož vím, jaké to je, když se Vám v dětství někdo posmívá a nechci aby si to s sebou nesly celý život. Už takhle je to pro ně po odchodu manžela těžké.

Děkuji všem za Vaši pomoc.

Sbírku již podpořilo 8 dárců

5 000 Kč — Anonymní dárce před 2 lety

777 Kč — Anonymní dárce před 2 lety

300 Kč — Hanka před 2 lety

373 Kč — Anonymní dárce před 2 lety

373 Kč — Anonymní dárce před 2 lety

„Můj příspěvek je malý...ale jak se říká, korunka ke korunce...snad se z té šlamastiky brzy dostanete❤. Taky mám ročního prcka a chci aby měl hezkou budoucnost.“
253 Kč — Blanka před 2 lety

131 Kč — Anonymní dárce před 2 lety

373 Kč — Anonymní dárce před 2 lety