Zachráníme kocourka Danteho!

Beroun, Mořina / Sbírku organizuje Veronika Bravanská

{}

Zachráníme kocourka Danteho!

0 %

Vybráno 30 000 Kč z 30 000 Kč
Zbývá -562 dnů
Sbírka byla ukončena 09. ledna 2023

Pomozte sbírce na znesnáze21 sdílením

Dobrý den, jmenuji se Veronika a bydlím v domečku se zahradou u Berouna. Starám se o 4 psy a 4 kočky. Jednoho pejska jsem zachránila před utonutím, 2 kočky jsou z útulku a další z nich k nám přišla na Mikuláše promočená a téměř zmrzlá.

Před pár lety nám někdo zbil kocoura z útulku, přišel o ocásek a zůstal nám inkontinentní. Ačkoliv nás všichni odrazovali od jeho nákladné záchrany, dala jsem mu šanci žít. Dvouměsíční léčba s dojížděním k lékaři stály za ten pocit, že jsem pro něj mohla udělat vše, co šlo a co bylo v mých silách.

Nikdy jsem s úhradou veterinární péče neměla problém, až teď.

Před měsícem jsem přišla o práci, o přítele a málem i o střechu nad hlavou. Zvířatům hrozilo umístění v útulku. Nakonec vše dobře dopadlo, bydlení jsem obhájila sobě i zvířecím kamarádům. Práci jsem si však bohužel zatím nenašla. Aby toho nebylo málo, jeden z kocourků – Dante, onemocněl. Nejdříve jeho stav nevypadal vážně, avšak po návštěvě veterináře, který mu provedl vyšetření, nasadil antibiotika a léky na bolest, jsme byli odesláni na veterinární kliniku do Prahy.

Danteho ihned operovali. Odebrali mu 10 cm neprůchodných, zanícených střev. Přijeli jsme téměř za minutu dvanáct.

Na klinice je teď už druhý den a já přemýšlím, jak a z čeho operaci zaplatím. Vstupní vyšetření ve výši 7 400 Kč jsem uhradila, ale další finanční prostředky nemám. Cena za hospitalizaci a léky je cca 30 000 Kč.

Vždy jsem se snažila pomáhat různým spolkům, které se starají o opuštěná zvířata a nikdy by mě nenapadlo, že se ocitnu v takové situaci. Nemám jinou možnost, než požádat o pomoc tímto způsobem. Díky Vám všem.

Děkujeme

08. 01. 2023

Všem dárcům ze moc děkujeme. moc nám to pomohlo.

Dante je na tom o moc lépe už se chová jako správná kočka 😀. Se stravou si, ještě musíme dávat pozor nesmí moc jist granulky, ale i tak nám konečně přibírá na váze.

Všem dárcům moc děkujeme.


Sbírku již podpořilo 11 dárců

„hezký kocourek“
24 127 Kč — Lukáš Bárta před 2 lety

500 Kč — Anonymní dárce před 2 lety

1 000 Kč — Iveta před 2 lety

800 Kč — Anonymní dárce před 2 lety

„Držím vám i kocourkovi palce!!!“
300 Kč — Radka před 2 lety

500 Kč — Anonymní dárce před 2 lety

„Ať je lépe, držím palečky“
252 Kč — Martina před 2 lety

„Přeji hodně sil a zdraví! “
300 Kč — Karolína M. před 2 lety

1 221 Kč — Anonymní dárce před 2 lety

„Držíme palce“
500 Kč — Anonymní dárce před 2 lety