Záchrana pro samoživitelku a děti

Ostrava / Sbírku organizuje Nikola Petřkovská

{}

Záchrana pro samoživitelku a děti

0 %

Vybráno 22 474 Kč z 13 500 Kč
Zbývá -1179 dnů
Sbírka byla ukončena 20. ledna 2021

Pomozte sbírce na znesnáze21 sdílením

Nikola je maminka samoživitelka, která se dostala do nepříznivé životní situace. Na děti zůstala sama a její finanční situace není zrovna nejlepší. Po zaplacení nájmu rodině kolikrát nezbývá na základní potřeby v domácnosti. Po zaplacení nájmu musí vyžít se 4 tisíci korun. Nyní žije v bytě bez elektřiny a bojí se nejhoršího.

V minulých měsících mi nezbyly peníze na zaplacení záloh za elektřinu a plyn. Chtěla jsem, aby děti měly co jíst, abych měla na pleny pro malou a věci pro syna do školy. Výše mých příjmů ale na všechny nutné výdaje nestačí.

Poslední měsíce byly kritické. Po nezaplacení záloh, následovalo odpojení od energií a k tomu mi byla udělena pokuta ve výši přes 10 000 Kč. Je to pro mě začarovaný kruh, bohužel nemám tolik peněz na úhradu a nemůžu v bytě zůstat bez elektřiny.

Bojím se, abych z bytu nemusela odejít. Pro naši rodinu by to byl velký problém. Jsem ráda, že jsem získala bydlení od Armády spásy a s dětmi nechci zpátky na ubytovnu, není to nejlepší prostředí pro výchovu dětí.

Všem děkuji za jakýkoliv příspěvek, který mi pomůže situaci řešit.

 

 

Poděkování dárcům

05. 02. 2021

Děkuju všem dárcům, kteří pomohli. Moc mi to pomohlo. Můžu teď zaplatit nejen dluh na elektřině, ale i nájem a předchozí dluh na nájmu. Vzniklo to proto, protože nedostávám podporu z úřadu práce. Došlo k nějakému nedorozumění ohledně výpočtu a tehdy jsem si nevěděla rady. Teď už mám všechno vyřešené a doufám, že se nic podobného nestane. Hodně mi to pomohlo a moc si té pomoci vážím.

Sbírku již podpořilo 31 dárců

1 500 Kč — Anonymní dárce před 3 lety

3 500 Kč — Anonymní dárce před 3 lety

121 Kč — Anonymní dárce před 3 lety

200 Kč — Anonymní dárce před 3 lety

113 Kč — Anonymní dárce před 3 lety

400 Kč — Anonymní dárce před 3 lety

„Držte se!“
2 000 Kč — Michal před 3 lety

200 Kč — Anonymní dárce před 3 lety

308 Kč — Anonymní dárce před 3 lety

„Držte se,hodně zdraví a sil vinšuju.“
500 Kč — Pepa Maňák před 3 lety