Větší auto na cesty s bojovníkem Matyáškem

Praha / Sbírku organizuje Zuzana Hulíková

{}

Větší auto na cesty s bojovníkem Matyáškem

0 %

Vybráno 181 688 Kč z 100 000 Kč
Zbývá -1199 dnů
Sbírka byla ukončena 03. března 2021

Pomozte sbírce na znesnáze21 sdílením

Jsme rodiče 3,5letého chlapečka Matyáška. Narodil se nám předčasně v 32. týdnu těhotenství a vstup do života se neobešel bez zdravotních problémů. Syn je opožděný v mentálním i fyzickém vývoji, nedokáže komunikovat řečí, ani znakovat.

Genetické analýzy DNA odhalily dvě na sobě nezávislé mutace, avšak ani jedna z nich zatím není lékaři popsána. Další fyzický a mentální vývoj Matyáška je proto obtížně predikovatelný.

Už jako malinký si prožil nepříjemné období s velkou pupeční kýlou, kvůli které se zpozdil začátek cvičení Vojtovy metody. Naše paní fyzioterapeutka říká, že je Matyášek velký bojovník, protože jde do všeho naplno. Díky cvičení krásně leze, dokáže si stoupnout a udělat několik kroků s oporou.

Nyní však už možnosti reflexního cvičení překonal a potřebujeme začít jezdit za specialisty a rehabilitovat mimo naše blízké okolí. 

Na většinu cvičení a rehabilitace dojíždíme autem. Naše staré auto už nám dosluhuje a čeká nás pořízení nového.

Díky příspěvku od úřadu práce na něj budeme mít základní finance. Chtěli bychom ale pořídit auto větší. Tak velké, aby se do zavazadlového prostoru vešly pomůcky, jako je vozík nebo speciální tříkolka a další.

Výše příspěvku od úřadu práce nepokryje celou cenu nákupu takového automobilu, a proto vás prosíme o podporu. Budeme moc vděční za příspěvek v jakékoli výši.

Děkujeme za vaše příspěvky!

Dárek k narozeninám aneb auto už máme doma

31. 05. 2021

Milí dárci,

máme auto a je to i vaše zásluha. Sice to bylo v dnešní době náročnější sehnat auto, ale nakonec se povedlo. Dokonce to vyšlo tak, že auto jsme si přebírali kolem Matýskových narozenin. Tak to byl pěkný dárek.

Děkujme.


Pokud byste rádi sledovali, co s Matýskem podnikání, tak můžete na instagramu či FB. https://www.instagram.com/matyaskuv_svet/?hl=en

Díky vám všem bude velké auto

03. 03. 2021

Dobrý den/ Ahoj,

kolegové, rodino, přátelé a neznámí dárci. Dnes nám sbírka končí a díky vaší štědrosti se povedlo vybrat více než jsme si stanovili. Všechny vybrané finanace využijeme na koupi auta. Za všechny finanční příspěvky vám všem moc děkujeme a velmi nás také těší i povzbudivá slova. Často jste nám vehnali až slzy do očí.

Děkujeme také Entropiqteamu, který Matýskův příbeh zařadil mazi 12 příběhů, na které vybírali během charitativního ENTROPIQ CHARITY FIFA CUP 21. Bylo to pro nás velké překvapení.

Pokud chcete vědět, jak se nám daří a co s Matýskem děláme sledujte instagram Matyáškův svět.

Zdraví

Zuzka, Pepa a Matýsek

Vaší podpory si velmi vážíme

22. 02. 2021

Rádi bychom vám všem poděkovali za vaše finanční příspěvky. Šok byl pro nás to, jak rychle se nám cílovou čátku podařilo díky vám všem vybrat a další příspěvky nás také těší. Velmi si toho vážíme a je to pro nás velká pomoc. Celou čátku použijeme na koupi auta.

Matýskovu cestu sledujte na instgramu: https://www.instagram.com/matyaskuv_svet/

Sbírku již podpořilo 98 dárců

373 Kč — Anonymní dárce před 3 lety

„Asi jsrm drobet zaspal. Ráno 41 dní, večer nula. Co do toho chlastu dneska dávaj...?“
5 000 Kč — Kulda & team před 3 lety

„Bojovníci jsou zjevně i maminka s tatínkem :-)“
373 Kč — Jana před 3 lety

1 221 Kč — Anonymní dárce před 3 lety

1 500 Kč — T + E + T z Brna před 3 lety

12 000 Kč — ENTROPIQ CHARITY FIFA CUP 21 před 3 lety

356 Kč — Anonymní dárce před 3 lety

„Maty těšíme se na nějaké společné výlety:)“
1 221 Kč — Anonymní dárce před 3 lety

5 000 Kč — Pavel Pech před 3 lety

„Držíme Matýskovi palce.“
5 000 Kč — Marie a Josef Markovi před 3 lety