Vánoční sbírka pro Zrcadlovou pomoc organizace Muži a ženy

Brandýs nad Labem / Sbírku organizuje Muži a ženy, o.p.s.

{}

Vánoční sbírka pro Zrcadlovou pomoc organizace Muži a ženy

0 %

Vybráno 2 252 Kč z 21 000 Kč
Zbývá -39 dnů
Sbírka byla ukončena 15. ledna 2024

Pomozte sbírce na znesnáze21 sdílením

Pomáháme druhým navzdory vlastním handicapům, neboť věříme, že pomáhání uzdravuje i nás samé.


I s nevyléčitelnou nemocí dokážeme pomoc vracet! Zrcadlová pomoc organizace Muži a ženy o.p.s. je unikátní projekt, který již čtrnáctým rokem umožňuje lidem s nejrůznějšími, často velmi vážnými zdravotními postiženími pomoc nikoliv přijímat, ale naopak rozdávat.


...Tomáš se zrakovým postižením využívá asistenčního psa, ale nejen pro sebe. Dojíždí za nevidomými manželi s tříletým Péťou dělat mu druhého „tatínka“. Asistenční pejsek Steve se tak na čas promění na dětského canisterapeuta.


...Hana s těžkým zdravotním postižením je neustále v akci, tu doprovází umírající sousedku, jindy učí nové asistentky práci v sociálních službách a mezi tím zachraňuje svoje blízké před sebepoškozováním...


...Marcele nejvíc uleví od těžkých depresí návštěva u klientky s Alzheimerovou nemocí, Jirkovi zase asistování nevidomému masérovi nebo Martinovi na vozíku.


...A vozíčkář Martin? Jako kvalifikovaný sociální pracovník provádí sociální šetření a poradenství dalším klientům, ač sám se potýká s roztroušenou sklerózou...


Jak sbírka pomůže?

Nyní se naše Zrcadlová pomoc zaměřuje na péči o děti s autismem, která se vymyká běžným sociálním službám. Výtěžek vánoční sbírky tak pomůže nejen s běžným chodem a provozem naší organizace, ale především těmto dětem a jejich rodinám.


Moc děkujeme za jakýkoli příspěvek, který nás posouvá dál v naší misi pomáhat druhým. 


 

Sbírku již podpořilo 3 dárců

„Pro ty nejmenší...“
1 000 Kč — Šarlota před 2 měsíci

1 000 Kč — Anonymní dárce před 3 měsíci

„Držím palce všem mužům, ženám a hlavně dětem!“
252 Kč — Zdeněk před 3 měsíci