Vánoční sbírka pro klienty organizace Muži a ženy

Brandýs nad Labem / Organizer: Muži a ženy, o.p.s. zc.icomopfn@ofni

{}
0 %

Vánoční sbírka pro klienty organizace Muži a ženy

Amount raised 0 Kč of 21 000 Kč goal
Left -156 days
0 % z původního cíle
The campaign has ended 15. January 2024

Help by sharing

Pomáháme druhým navzdory vlastním handicapům, neboť věříme, že pomáhání uzdravuje i nás samé. I s nevyléčitelnou nemocí dokážeme pomoc vracet!


Zrcadlová pomoc organizace Muži a ženy o.p.s. je unikátní projekt, který již čtrnáctým rokem umožňuje lidem s nejrůznějšími, často velmi vážnými zdravotními potížemi pomoc nikoliv přijímat, ale naopak rozdávat.


...Tomáš se zrakovým postižením využívá asistenčního psa, ale nejen pro sebe. Dojíždí za nevidomými manželi s tříletým Péťou dělat mu druhého „tatínka“. Asistenční pejsek Steve se tak na čas promění na dětského canisterapeuta.


...Hana s těžkým zdravotním postižením je neustále v akci, tu doprovází umírající sousedku, jindy učí nové asistentky práci v sociálních službách a mezi tím zachraňuje svoje blízké před sebepoškozováním...


...Marcele nejvíc uleví od těžkých depresí návštěva u klientky s Alzheimerovou nemocí, Jirkovi zase asistování nevidomému masérovi nebo Martinovi na vozíku. A vozíčkář Martin? Jako kvalifikovaný sociální pracovník provádí sociální šetření a poradenství dalším klientům, ač sám se potýká s roztroušenou sklerózou...


Jak sbírka pomůže?

Nyní se naše Zrcadlová pomoc zaměřuje na péči o děti s autismem, která se vymyká běžným sociálním službám. Vánoční sbírka tak pomůže nejen s běžným chodem a provozem naší organizace, ale především těmto dětem a jejich rodinám. 


 

4 donations

“Převod do sbírky "Nový parťák pro autistu Marka: asistenční pes!”
-2 252 Kč — Znesnáze 3 months ago

“Pro ty nejmenší...”
1 000 Kč — Šarlota 6 months ago

1 000 Kč — Anonymous donor 7 months ago

“Držím palce všem mužům, ženám a hlavně dětem!”
252 Kč — Zdeněk 7 months ago