Vánoční dárek pro nemocného tátu Stanislava: elektrický vozík!

Praha / Sbírku organizuje Nadační fond pomoci

{}

Vánoční dárek pro nemocného tátu Stanislava: elektrický vozík!

0 %

Vybráno 2 500 Kč z 37 000 Kč
Zbývá -28 dnů
Sbírka byla ukončena 29. ledna 2024

Pomozte sbírce na znesnáze21 sdílením

Dobry den, jmenuji se Tereza a chtěla bych vás, milé dárce, požádat o pomoc pro svého tatínka Stanislava (56). Trpí cukrovkou a diabetickou neuropatií, zhoršením vidění. Má silnou artrózu 3. stupně, prodělal již několik operací srdce a čeká ho další zákrok, který vyžaduje maximální šetření srdce, také má DNU.

Veškerá tato zátěž ovlivňuje jeho denní život. Bez elektrického invalidního vozíku je pro něj těžké se samostatně pohybovat a vykonávat běžné každodenní aktivity.   

Navíc již dva roky 3x týdně dojíždí na dialýzu, nefungují mu ledviny. Jeho invalidní důchod sotva stačí na běžné výdaje, jako jsou léky a potřebné ošetření. Tatínek pobírá invalidní důchod a další příspěvky, našetřit na nový vozík není ale v jeho možnostech. Já sama jsem samoživitelka, mamka dvou chlapců, finančně mu pomoct nezvládnu.

Jak sbírka pomůže?

Proto bych chtěla společně s Vaší pomocí vybrat finanční prostředky na pořízení elektrického invalidního vozíku. Tím bychom mu umožnili se znovu pohybovat samostatně a navrátili mu ztracenou radost z procházek do přírody. Díky tomuto vozíku by mohl být opět nezávislý a šetřil by své zdraví. 

Pokud byste mohli věnovat jakoukoli částku naší sbírce udělali byste obrovskou změnu v životě mé rodiny. Každý příspěvek se počítá a každá koruna nás přibližuje k našemu cíli

Moc vám děkujeme!


Máte ve svém okolí podobný případ pomoci? Založte sbírku a pomozte tam, kde je třeba.

Sbírku již podpořilo 2 dárců

„Držím pěsti tatínkovi i celé Vaší rodině“
1 000 Kč — Sylvie před 2 měsíci

1 500 Kč — Anonymní dárce před 3 měsíci