Tábor pro Laurinku s popáleninou a jejího bratříčka

Kadaň / Sbírku organizuje Kristýna Řeháková zc.manzes@511atsirk

{}
0 %

Tábor pro Laurinku s popáleninou a jejího bratříčka

Vybráno 4 528 Kč z 14 000 Kč
Zbývá 8 dnů
32 % z původního cíle
Sbírka byla ukončena 15. srpna 2022

Sbírce pomůžete i sdílením

Jsem samoživitelka, maminka tří dětí a mám k Vám velkou prosbu. Moc ráda bych dopřála dcerce Laurince a synkovi Fabíkovi letní tábor, aby malá mohla aspoň na chvíli zapomenout na doktory, nemocnice, operace a bolesti, které má za poslední rok a půl za sebou a další takové roky ještě před sebou. Toto náročné období je samozřejmě těžké i pro jejího bratříčka. Bohužel si ale nyní tyto finanční výlohy navíc nemůžu dovolit.

Těsně před Vánoci 2020 nám všem několik nešťastných vteřin změnilo životy.

Souhra nešťastných okolností způsobila, že touha stát se pohádkovou bytostí Laurinku málem stála život. Těžce popálenou ji vrtulník ihned transportoval do Vinohradské nemocnice a tam lékaři a sestřičky dělali vše pro to, aby zase byla zdravá a krásná. A to se nezměnilo ani dnes, kdy máme ještě kus této cesty před sebou.

Popáleniny 3. stupně

Utrpěla popáleniny na 25 procentech těla 3. stupně. Syn Fabiánek chodí s Laurinkou k psychiatričce, protože u této nehody byl a velmi špatně to nese. Proto vás chci požádat o pomoc. Masti, léky a časté cesty k lékařům a do Prahy nejsou levné a jsem samoživitelka se třemi dětmi. Otec nám výživné nehradí, a proto je teď ve výkonu trestu. Já sama jsem ještě na mateřské a k tomu kromě jiného zajišťuji zvýšenou péči o dcerku.

Váš dar použiji na letní tábor pro Laurinku a Fabíka, aby přišli na hezčí myšlenky, a i já bych se mohla chviličku věnovat jen nejmladšímu Maximovi, který své první krůčky i první slůvko udělal u babičky beze mě, protože já jsem byla po celou dobu v nemocnici s Laurinkou.

Všem moc děkuji za veškerou vyjádřenou podporu pro mé milované děti.

Sbírku již podpořilo 11 dárců

500 Kč — Macek před 4 dny

100 Kč — Anonymní dárce před 5 dny

1 000 Kč — Anonymní dárce před týdnem

252 Kč — Alice před týdnem

150 Kč — Anonymní dárce před týdnem

„Krásný pobyt na táboře :-). “
373 Kč — Anonymní dárce před 2 týdny

„Vše dobré přeji🍀🍀🍀“
373 Kč — Jiří Cankar před 3 týdny

„❤️“
100 Kč — Anonymní dárce před 3 týdny

„🙂😊“
980 Kč — Jiřík a Amalia před 3 týdny

500 Kč — Anonymní dárce před 3 týdny