Tábor pro Laurinku s popáleninou a jejího bratříčka

Kadaň / Sbírku organizuje Kristýna Řeháková

{}

Tábor pro Laurinku s popáleninou a jejího bratříčka

0 %

Vybráno 14 005 Kč z 14 000 Kč
Zbývá -608 dnů
Sbírka byla ukončena 15. srpna 2022

Pomozte sbírce na znesnáze21 sdílením

Jsem samoživitelka, maminka tří dětí a mám k Vám velkou prosbu. Moc ráda bych dopřála dcerce Laurince a synkovi Fabíkovi letní tábor, aby malá mohla aspoň na chvíli zapomenout na doktory, nemocnice, operace a bolesti, které má za poslední rok a půl za sebou a další takové roky ještě před sebou. Toto náročné období je samozřejmě těžké i pro jejího bratříčka. Bohužel si ale nyní tyto finanční výlohy navíc nemůžu dovolit.

Těsně před Vánoci 2020 nám všem několik nešťastných vteřin změnilo životy.

Souhra nešťastných okolností způsobila, že touha stát se pohádkovou bytostí Laurinku málem stála život. Těžce popálenou ji vrtulník ihned transportoval do Vinohradské nemocnice a tam lékaři a sestřičky dělali vše pro to, aby zase byla zdravá a krásná. A to se nezměnilo ani dnes, kdy máme ještě kus této cesty před sebou.

Popáleniny 3. stupně

Utrpěla popáleniny na 25 procentech těla 3. stupně. Syn Fabiánek chodí s Laurinkou k psychiatričce, protože u této nehody byl a velmi špatně to nese. Proto vás chci požádat o pomoc. Masti, léky a časté cesty k lékařům a do Prahy nejsou levné a jsem samoživitelka se třemi dětmi. Otec nám výživné nehradí, a proto je teď ve výkonu trestu. Já sama jsem ještě na mateřské a k tomu kromě jiného zajišťuji zvýšenou péči o dcerku.

Váš dar použiji na letní tábor pro Laurinku a Fabíka, aby přišli na hezčí myšlenky, a i já bych se mohla chviličku věnovat jen nejmladšímu Maximovi, který své první krůčky i první slůvko udělal u babičky beze mě, protože já jsem byla po celou dobu v nemocnici s Laurinkou.

Všem moc děkuji za veškerou vyjádřenou podporu pro mé milované děti.

Děti odjedou na tábor ❤️

10. 08. 2022

Děkuji všem,co se podílejí na sbírce a tím pomůžou dětem splnit letošní sen. Laurinka s Fabiánkem konečně můžou aspoň na chvíli zapomenout na těžký období co je potkalo a díky vám si užijou společné dobrodružství na táboře ❤️. Zbylý příspěvek bych použila do dětského pokojíčku.😇

Sbírku již podpořilo 15 dárců

„Držte se 🍀“
4 700 Kč — Milan Uxa před 2 lety

„Děcka, užijte si tábor !!“
3 000 Kč — Lída Ministrová před 2 lety

1 000 Kč — Anonymní dárce před 2 lety

777 Kč — Anonymní dárce před 2 lety

500 Kč — Macek před 2 lety

100 Kč — Anonymní dárce před 2 lety

1 000 Kč — Anonymní dárce před 2 lety

252 Kč — Alice před 2 lety

150 Kč — Anonymní dárce před 2 lety

„Krásný pobyt na táboře :-). “
373 Kč — Anonymní dárce před 2 lety