Tábor pro Laurinku s popáleninou a jejího bratříčka

Kadaň / Organizer: Kristýna Řeháková zc.manzes@511atsirk

{}
0 %

Tábor pro Laurinku s popáleninou a jejího bratříčka

Amount raised 5 305 Kč of 14 000 Kč goal
Left 7 days
38 % z původního cíle
The campaign has ended 15. August 2022

Help by sharing

Jsem samoživitelka, maminka tří dětí a mám k Vám velkou prosbu. Moc ráda bych dopřála dcerce Laurince a synkovi Fabíkovi letní tábor, aby malá mohla aspoň na chvíli zapomenout na doktory, nemocnice, operace a bolesti, které má za poslední rok a půl za sebou a další takové roky ještě před sebou. Toto náročné období je samozřejmě těžké i pro jejího bratříčka. Bohužel si ale nyní tyto finanční výlohy navíc nemůžu dovolit.

Těsně před Vánoci 2020 nám všem několik nešťastných vteřin změnilo životy.

Souhra nešťastných okolností způsobila, že touha stát se pohádkovou bytostí Laurinku málem stála život. Těžce popálenou ji vrtulník ihned transportoval do Vinohradské nemocnice a tam lékaři a sestřičky dělali vše pro to, aby zase byla zdravá a krásná. A to se nezměnilo ani dnes, kdy máme ještě kus této cesty před sebou.

Popáleniny 3. stupně

Utrpěla popáleniny na 25 procentech těla 3. stupně. Syn Fabiánek chodí s Laurinkou k psychiatričce, protože u této nehody byl a velmi špatně to nese. Proto vás chci požádat o pomoc. Masti, léky a časté cesty k lékařům a do Prahy nejsou levné a jsem samoživitelka se třemi dětmi. Otec nám výživné nehradí, a proto je teď ve výkonu trestu. Já sama jsem ještě na mateřské a k tomu kromě jiného zajišťuji zvýšenou péči o dcerku.

Váš dar použiji na letní tábor pro Laurinku a Fabíka, aby přišli na hezčí myšlenky, a i já bych se mohla chviličku věnovat jen nejmladšímu Maximovi, který své první krůčky i první slůvko udělal u babičky beze mě, protože já jsem byla po celou dobu v nemocnici s Laurinkou.

Všem moc děkuji za veškerou vyjádřenou podporu pro mé milované děti.

12 donations

777 Kč — Anonymous donor 37 minutes ago

500 Kč — Macek 5 days ago

100 Kč — Anonymous donor 1 week ago

1 000 Kč — Anonymous donor 1 week ago

252 Kč — Alice 1 week ago

150 Kč — Anonymous donor 2 weeks ago

“Krásný pobyt na táboře :-). ”
373 Kč — Anonymous donor 2 weeks ago

“Vše dobré přeji🍀🍀🍀”
373 Kč — Jiří Cankar 3 weeks ago

“❤️”
100 Kč — Anonymous donor 3 weeks ago

“🙂😊”
980 Kč — Jiřík a Amalia 3 weeks ago