Student Kuba potřebuje notebook. Podpořme ho!

Olomouc / Sbírku organizuje Michaela Zitková

{}

Student Kuba potřebuje notebook. Podpořme ho!

0 %

Vybráno 13 922 Kč z 12 480 Kč
Zbývá -46 dnů
Sbírka byla ukončena 06. května 2024

Pomozte sbírce na znesnáze21 sdílením

Dobrý den, jmenuji se Michaela a mám 4 děti z toho 2 se potýkají s autismem. Bydlíme v Olomouci v 2+1 protože větší byt si nemůžeme dovolit. Syn Kuba nastoupil od září na novou speciální školu pro děti s autismem, kdy nyní studuje společně s jeho mladším bráškou. Musím zde hradit školné, které měsíčně vychází kolem 4 000 Kč na oba dva, ale přístup školy oba syny efektivně rozvíjí, což je k nezaplacení. Bohužel v mé finanční situaci ale není kam šáhnout.

Jak sbírka pomůže?

Kuba se v nové škole hodně změnil a nosí samé jedničky a po setkání s paní učitelkou vím, že Kubovi by pomohlo, kdyby mohl mít svůj noťas na výuku.

Bohužel je pro mě ale naprosto nereálné na toto našetřit, a proto moc a moc prosím o pomoc vás. Pomozte mému synovi v jeho dalším rozvoji.

Děkuji.


Máte ve svém okolí podobný případ pomoci? Založte sbírku a pomozte tam, kde je třeba.

Poděkování

06. 05. 2024

Dobrý den z celého srdce chci poděkovat za Kubu kterému noťas pomůže ve výuce sice je ve škole pro autisty ale i tam je učí s touto technikou pracovat sice končíme 6 třídu ale noťas bude až do 8-9 třídy pouze ve škole a hlavni věc že mu to pomůže a hlavně i mě díky vám úžasným dárcům může se rozvíjet dál trochu s těmito dětmi je to trochu složité protože nejen že nechápou náš svět ale boji se jak my Dr vyšetření a velký problém u focení a kdo má tyto děti tak před nimi též klobouk dolů a ještě jednou děkuju moc za podporu a pomoc při sbírce pro Kubu a trochu snadnější život který díky vám může mít děkuju dárci matka kuby

Sbírku již podpořilo 14 dárců

500 Kč — Anonymní dárce před 2 měsíci

777 Kč — Anonymní dárce před 2 měsíci

2 112 Kč — Anonymní dárce před 2 měsíci

252 Kč — Anonymní dárce před 2 měsíci

„Přeji hodně štěstí♥️“
252 Kč — Anet před 2 měsíci

„ať notebook dobře slouží“
1 000 Kč — Anonymní dárce před 2 měsíci

777 Kč — Anonymní dárce před 2 měsíci

1 000 Kč — Anonymní dárce před 2 měsíci

5 000 Kč — Anonymní dárce před 2 měsíci

1 000 Kč — Anonymní dárce před 2 měsíci