Student Kuba potřebuje notebook. Podpořme ho!

Olomouc / Organizer: Michaela Zitková zc.manzes@avoktizzaleahcim

{}
0 %

Student Kuba potřebuje notebook. Podpořme ho!

Amount raised 13 922 Kč of 12 480 Kč goal
Left -12 days
112 % z původního cíle
The campaign has ended 06. May 2024

Help by sharing

Dobrý den, jmenuji se Michaela a mám 4 děti z toho 2 se potýkají s autismem. Bydlíme v Olomouci v 2+1 protože větší byt si nemůžeme dovolit. Syn Kuba nastoupil od září na novou speciální školu pro děti s autismem, kdy nyní studuje společně s jeho mladším bráškou. Musím zde hradit školné, které měsíčně vychází kolem 4 000 na oba dva, ale přístup školy oba syny efektivně rozvíjí, což je k nezaplacení. Bohužel v mé finanční situaci ale není kam šáhnout.

Jak sbírka pomůže?

Kuba se v nové škole hodně změnil a nosí samé jedničky a po setkání s paní učitelkou vím, že Kubovi by pomohlo, kdyby mohl mít svůj noťas na výuku.

Bohužel je pro mě ale naprosto nereálné na toto našetřit, a proto moc a moc prosím o pomoc vás. Pomozte mému synovi v jeho dalším rozvoji.

Děkuji.


Máte ve svém okolí podobný případ pomoci? Založte sbírku a pomozte tam, kde je třeba.

Poděkování

06. 05. 2024

Dobrý den z celého srdce chci poděkovat za Kubu kterému noťas pomůže ve výuce sice je ve škole pro autisty ale i tam je učí s touto technikou pracovat sice končíme 6 třídu ale noťas bude až do 8-9 třídy pouze ve škole a hlavni věc že mu to pomůže a hlavně i mě díky vám úžasným dárcům může se rozvíjet dál trochu s těmito dětmi je to trochu složité protože nejen že nechápou náš svět ale boji se jak my Dr vyšetření a velký problém u focení a kdo má tyto děti tak před nimi též klobouk dolů a ještě jednou děkuju moc za podporu a pomoc při sbírce pro Kubu a trochu snadnější život který díky vám může mít děkuju dárci matka kuby

14 donations

500 Kč — Anonymous donor 2 weeks ago

777 Kč — Anonymous donor 2 weeks ago

2 112 Kč — Anonymous donor 2 weeks ago

252 Kč — Anonymous donor 2 weeks ago

“Přeji hodně štěstí♥️”
252 Kč — Anet 2 weeks ago

“ať notebook dobře slouží”
1 000 Kč — Anonymous donor 2 weeks ago

777 Kč — Anonymous donor 3 weeks ago

1 000 Kč — Anonymous donor 1 month ago

5 000 Kč — Anonymous donor 1 month ago

1 000 Kč — Anonymous donor 1 month ago