Šťastný konec pohádky: království pro malou princeznu Šarlotku

Frýdek Místek, Malý Koloredov / Sbírku organizuje Nadační fond pomoci

{}
0 %

Šťastný konec pohádky: království pro malou princeznu Šarlotku

Vybráno 15 007 Kč z 15 000 Kč
Zbývá -205 dnů
100 % z původního cíle
Sbírka byla ukončena 31. srpna 2022

Sbírce pomůžete i sdílením

Jmenuji se Kamila a je mi 44 let, konečně jsem se dočkala svého prvního dítěte. Mít dítě bylo mé velké přání, ale bohužel se mi dlouhodobě tento sen neplnil až do nedávna, kdy se mi narodila krásná holčička Šarlotka. Musela jsem jít ale na velmi nákladné umělé oplodnění, které bylo velmi finančně náročné, stejně jako zajištění bydlení pro mou budoucí rodinu.

To nejkrásnější jsem ale prožila v slzách.

Pořád jsem se uklidňovala že až porodím, náš vztah s přítelem se zlepší, ale nezlepšil. Malá například trpěla na koliky, takže plakala i 5 hodin vkuse. Psychicky jsem byla na dně. Naštěstí jsem oporu našla ve své kamarádce, které jsem se svěřila a se situací mi poradila. Od přítele jsem odešla a našla nám s dcerkou nové zázemí.

Bohužel problémový vztah s přítelem přetrval i poté, co jsem ho opustila. Už je to 2 roky. Nicméně navzdory této nepřízni osudu se snažím bojovat o lepší život pro Šarlotku. Dát jí hlavně spoustu lásky, protože jsem nikdy nikoho nemilovala nechránila tak jako ji.

Jak sbírka pomůže?

Chtěla bych vás tímto poprosit o pomoc dát Šalotce její vlastní pokojíček, její království, na které sama nenašetřím. Ať má svou postel, skříň, kde si uloží oblečení a věci – hračky, které většinou dostane od mých kamarádek.

Odhad takového dětského pokoje se pohybuje okolo 20 000. I když plánuji pořizovat hodně i věci z bazaru, stále jsou tyto ceny na mé příjmy dost vysoké.

spím na pohovce, ale Šarlotka roste a potřebovala by vlastní zázemí. Její otec na Šarlotku přispívá pouze 1500 Kč měsíčně, jelikož je na Úřadu práce. Jak malá roste, máme navíc výdaje například za oblečení a boty. Hodně jsem se uskromnila v potravinách a jídle, aby malé něco zbylo, ale s mým příjmem rodičovské 10 500 Kč bohužel vše pokrýt nemohu i tak. Až bude malá bude moci jít do školky, najdu si práci a finančně nás budu schopná zabezpečit bez cizí pomoci. 

Spolupracuji se sociálním pracovníkem, který mě na tuto sbírku doporučil.

Když je to někdy těžké a k večeru už ztrácím síly, podívám se na dceru a jsem šťastná, že jí mám. Ničeho nelituji a nikdy bych neměnila.

Moc vám všem z celého srdce děkujeme.

Poděkování vám všem!

13. 09. 2022

Moc děkuji všem dárcům 🙂❤. Díky vám, jsem mohla pořídit Šarlotce novou postel a matraci. Děkujeme ❤❤❤........

 

Sbírku již podpořilo 20 dárců

6 000 Kč — Anonymní dárce před 7 měsíci

383 Kč — Anonymní dárce před 7 měsíci

1 000 Kč — Luděk před 7 měsíci

253 Kč — Monika před 7 měsíci

500 Kč — Anonymní dárce před 8 měsíci

1 221 Kč — Anonymní dárce před 9 měsíci

1 000 Kč — R.S. před 9 měsíci

252 Kč — Anonymní dárce před rokem

„Ať se daří ...“
1 221 Kč — Lea před rokem

373 Kč — Anonymní dárce před rokem