Šťastný konec pohádky: království pro malou princeznu Šarlotku

Frýdek Místek, Malý Koloredov / Organizer: Nadační fond pomoci zc.icomopfn@ofni

{}
0 %

Šťastný konec pohádky: království pro malou princeznu Šarlotku

Amount raised 15 007 Kč of 15 000 Kč goal
Left -657 days
100 % z původního cíle
The campaign has ended 31. August 2022

Help by sharing

Jmenuji se Kamila a je mi 44 let, konečně jsem se dočkala svého prvního dítěte. Mít dítě bylo mé velké přání, ale bohužel se mi dlouhodobě tento sen neplnil až do nedávna, kdy se mi narodila krásná holčička Šarlotka. Musela jsem jít ale na velmi nákladné umělé oplodnění, které bylo velmi finančně náročné, stejně jako zajištění bydlení pro mou budoucí rodinu.


To nejkrásnější jsem ale prožila v slzách.

Pořád jsem se uklidňovala že až porodím, náš vztah s přítelem se zlepší, ale nezlepšil. Malá například trpěla na koliky, takže plakala i 5 hodin vkuse. Psychicky jsem byla na dně. Naštěstí jsem oporu našla ve své kamarádce, které jsem se svěřila a se situací mi poradila. Od přítele jsem odešla a našla nám s dcerkou nové zázemí.

Bohužel problémový vztah s přítelem přetrval i poté, co jsem ho opustila. Už je to 2 roky. Nicméně navzdory této nepřízni osudu se snažím bojovat o lepší život pro Šarlotku. Dát jí hlavně spoustu lásky, protože jsem nikdy nikoho nemilovala nechránila tak jako ji.

Jak sbírka pomůže?

Chtěla bych vás tímto poprosit o pomoc dát Šalotce její vlastní pokojíček, její království, na které sama nenašetřím. Ať má svou postel, skříň, kde si uloží oblečení a věci – hračky, které většinou dostane od mých kamarádek.

Odhad takového dětského pokoje se pohybuje okolo 20 000. I když plánuji pořizovat hodně i věci z bazaru, stále jsou tyto ceny na mé příjmy dost vysoké.

spím na pohovce, ale Šarlotka roste a potřebovala by vlastní zázemí. Její otec na Šarlotku přispívá pouze 1500 Kč měsíčně, jelikož je na Úřadu práce. Jak malá roste, máme navíc výdaje například za oblečení a boty. Hodně jsem se uskromnila v potravinách a jídle, aby malé něco zbylo, ale s mým příjmem rodičovské 10 500 Kč bohužel vše pokrýt nemohu i tak. Až bude malá bude moci jít do školky, najdu si práci a finančně nás budu schopná zabezpečit bez cizí pomoci. 

Spolupracuji se sociálním pracovníkem, který mě na tuto sbírku doporučil.

Když je to někdy těžké a k večeru už ztrácím síly, podívám se na dceru a jsem šťastná, že jí mám. Ničeho nelituji a nikdy bych neměnila.

Moc vám všem z celého srdce děkujeme.

Poděkování vám všem!

13. 09. 2022

Moc děkuji všem dárcům 🙂❤. Díky vám, jsem mohla pořídit Šarlotce novou postel a matraci. Děkujeme ❤❤❤........

 

20 donations

6 000 Kč — Anonymous donor 2 years ago

383 Kč — Anonymní dárce 2 years ago

1 000 Kč — Luděk 2 years ago

253 Kč — Monika 2 years ago

500 Kč — Anonymous donor 2 years ago

1 221 Kč — Anonymous donor 2 years ago

1 000 Kč — R.S. 2 years ago

252 Kč — Anonymous donor 2 years ago

“Ať se daří ...”
1 221 Kč — Lea 2 years ago

373 Kč — Anonymous donor 2 years ago