Šťastné dny pro Adámka a Martinka nejen na Vánoce

Kopřivnice / Sbírku organizuje Nadační fond pomoci

{}
0 %

Šťastné dny pro Adámka a Martinka nejen na Vánoce

Vybráno 1 000 Kč z 20 000 Kč
Zbývá -14 dnů
5 % z původního cíle
Sbírka byla ukončena 17. září 2023

Sbírce pomůžete i sdílením

Jsem maminkou dvou dětí, tříletého Adama a pětiletého Martina, které sama vychovávám.

Ocitla jsem se teď ve špatné finanční situaci. Vím, že si za to můžu z části sama.

Pobírám sociální dávky a byla jsem vedena na úřadu práce, kde mě nedávno vyřadili, protože jsem nepřišla na termín schůzky a neomluvila se. Nemám totiž telefon, nemám peníze, abych si ho koupila, proto i často se nemám jak omluvit, že nemůžu dojít na schůzku.

Hledám si zaměstnání, do kterého bych chtěla nastoupit co nejdříve, jak mladší syn nastoupí taky do školky teď od září. Otec se o syny vůbec nezajímá, nekontaktuje je, ani mi finančně nepřispívá. Podala jsem žádost o určení otcovství, které se teď řeší a v září má proběhnout další soud ohledně výživného.

Bydlím s dětmi druhým rokem v bytě Armády spásy, který taky špatně zvládám splácet. Připadám si jak v začarovaném kruhu, protože když zaplatím splátky dluhů, nemám na uhrazení jiných nutných věcí.

Jak sbírka pomůže?

Vznikl mi taky dluh za elektřinu, bohužel jsem ho neuhradila a dva týdny zpátky mě odpojili od elektřiny. Nevím, co mám dělat, ty peníze nemám kde vzít, nemůžu být bez elektřiny, hlavně kvůli dětem.

Kvůli tomu mi hrozí vystěhování.

Vyrůstala jsem v dětském domově, nemám rodinu ani blízké, na které bych se obrátila. Zkouším vás požádat o pomoc na uhrazení elektřiny a dluhu, který tam mám, abych se mohla znova připojit, což taky stojí peníze. Momentálně mám dluh za elektřinu 11 tisíc a pořád se to úročí.

Budu vděčná za každou pomoc. Kristýna

Sbírka byla založena s doporučením sociální pracovnice, se kterou rodina spolupracuje.

Sbírku již podpořilo 1 dárců

1 000 Kč — Anonymní dárce před 2 týdny