„Spolurádi“ vyrazí do hor lidé s postižením i bez

Benešov / Sbírku organizuje Diana Jakabová

„Spolurádi“ vyrazí do hor lidé s postižením i bez

0 %

Vybráno 2 000 Kč z 30 000 Kč
Zbývá -479 dnů
Sbírka byla ukončena 23. února 2023

Pomozte sbírce na znesnáze21 sdílením

Spolurádi se od roku 2011 věnují pořádání výletů po Česku i do zahraničí pro spojené party lidí s postižením a bez. V zimě obvykle jezdíme do skvělého penzionu u Hásků v Rokytnici, kde nám vždycky vycházeli všelijak vstříc. Je to oldschoolový hotel, a tomu odpovídaly i náklady.

 Nicméně po pandemii COVID–19 se cena pobytu pro naše klienty zdvojnásobila. To je velký skok a bylo by těžké těmto nákladům čelit.

Což znamená, že týden na horách vyjde naše „mimoně“ místo obvyklých 5 000 Kč na téměř 10 000 Kč (při počtu 9 mimoňů vs. 3 asistenti). 30 000 Kč – částka, kterou se s Vaší podporou snažíme pro naše klienty zajistit, bude znamenat, že díky Vám klesne asi na 6 500 Kč za osobu na týden, což už by mělo být pro naše kamarády naprosto v pohodě.

A TAK VÁS ZE SRDÍČKA ŽÁDAME O DOBROVOLNÝ DAR NA VÝLET PRO NAŠE MIMOŇKY! 💛🙏

S pozdravem a láskou Parta Spolurádi 🌞

Kdo jsme? 

Spolurádi z.s. je nezisková organizace zaměřená na společné cestování lidí s postižením a bez postižení. Lidé s postižením získávají díky výletům se Spolurádi nové zkušenosti, rozvíjejí své sociální dovednosti, a především si užívají volný čas mezi „zdravými“ přáteli. Ti mohou zase na oplátku prožít nevšední zážitky a spatřit svět očima lidí s hendikepem.

Toto propojení přináší velké obohacení a radost oběma skupinám – jak vyjadřuje motto Spolurádi.

ZNÁTE TEN MÝTUS, ŽE EXISTUJE SVĚT „MIMOŇŮ“ (NEBOLI LIDÍ ODLIŠNÝCH) A „NORMOŇŮ“ (NEBOLI LIDÍ NORMÁLNÍCH)? ZATÍMCO JSME SE SNAŽILI TYTO SVĚTY PROPOJOVAT, ZJISTILI JSME, ŽE SVĚT JE VE SKUTEČNOSTI JENOM JEDEN. 🌏 PROTO POŘÁDÁME VÝLETY A DALŠÍ AKCE PRO LIDI S MENTÁLNÍM POSTIŽENÍM I BEZ. UVIDÍTE, ŽE KLÍĎO PÍĎO MŮŽETE BÝT SPOLU A RÁDI. 🌞

Jak pěkně to funguje, se můžete snadno přesvědčit na webu www.spoluradi.org nebo na facebookových stránkách Spolurádi. Více informací získáte prostřednictvím emailu spoluradi@gmail.com, nebo na telefonním čísle místopředsedkyně Míši Šmakalové – 774 183 005.

Sbírku již podpořilo 3 dárců

500 Kč — Anonymní dárce před rokem

„grantuj jaxviň“
500 Kč — čau míšo před rokem

„mám vás moc ráda🌞💙“
1 000 Kč — Didkush před rokem