Splňte vánoční přání prodejcům Nového Prostoru

Praha / Sbírku organizuje Nový Prostor, z.ú.

{}

Splňte vánoční přání prodejcům Nového Prostoru

0 %

Vybráno 22 044 Kč z 219 000 Kč
Zbývá 281 dnů
Sbírka byla ukončena 30. listopadu 2024

Pomozte sbírce na znesnáze21 sdílením

Znáte Nový Prostor? Ten kouzelný časopis, co drží v rukou ti, kteří ztratili domov? Nový Prostor není jen svázaný papír s písmeny – je to projekt, který mění životy. Lidé v těžkých životních situacích se stávají hrdými prodejci tohoto časopisu, a díky tomu se postupně vrací do společnosti, získávají pracovní dovednosti a najednou cítí, že jejich život má smysl.

Naši prodejci se celý rok snažili se vší silou a poctivostí. S cílem překonávat překážky se učili a zdokonalovali pod vedením naší sociální služby.

A teď přišel čas, kdy můžeme oplatit jejich úsilí.

Pomoci naplnit přání našich prodejců můžete právě i vy!

O jaká přání se jedná?

Díky Vaší podpoře budeme moci prodejcům dopřát volnočasové aktivity a také ozdravné pobyty na celý příští rok! Takové příležitosti naše prodejce nejen motivují k udržení pracovní morálky, ale především jim pomáhají zapadnout zpět do společnosti rychleji a s větší lehkostí.

Jak takové odměnové aktivity během roku vypadají?

JARO

-       Na jaře je ideální příležitost užít si kulturu, takže společně vyrážíme do galerií či na divadelní představení.

-       Také bychom rádi odměnili prodejce s vážnými zdravotními problémy lázeňským pobytem, ale někdy nám na něj chybí prostředky. Pomůžete nám?

LÉTO

-       Léto je ideální příležitostí k výletům! Naši prodejci mají v oblibě návštěvy zoologických zahrad, ale jsou nadšení i z prohlídek českých hradů či zámků. Podpoříte financování dopravy, vstupného a občerstvení?

PODZIM

-       Podzim nás opět žene dovnitř do tepla a není divu, že mezi našimi prodejci je v tuto dobu velmi oblíbené kino! Nejčastěji vyrážíme na komedie a nejlepší je, když pak o filmu můžeme ještě chvíli debatovat u kávy a dortu. To je pak Odměna s velkým O!

ZIMA

-       No a zima? To jsou Vánoce! Prodejci většinou nemají možnost trávit svátky se svými blízkými, a proto si dáváme velkou práci s přípravou programu vánočního dne a následného večírku u nás v denních centrech. Chceme prodejcům dopřát plnohodnotný vánoční program s večeří, stromečkem a dárky, aby si nepřipadali o Vánoce ochuzeni.

Podpořte lidi, kteří chtějí bojovat s nepřízní osudu a snaží se vrátit zpět do společnosti. Váš příspěvek bude pohonem jejich motivace. Díky Vám budou mít pocit, že jejich úsilí má smysl.

Zajímá Vás, co jsme podnikli v minulosti?

Podívejte se do naší galerie a uvidíte, jak jsme společně měnili svět. Vaše příspěvky jsou klíčové pro pokračování této cesty. Děkujeme Vám za Vaši laskavost a solidaritu!

Sbírku již podpořilo 16 dárců

262 Kč — Anonymní dárce před 2 měsíci

777 Kč — Anonymní dárce před 2 měsíci

„Držím vám pěsti, ať najdete správný smysl života. Požehnané Vánoce!“
2 112 Kč — Věra Kollnerová před 2 měsíci

777 Kč — Anonymní dárce před 2 měsíci

450 Kč — Anonymní dárce před 2 měsíci

2 000 Kč — Anonymní dárce před 3 měsíci

777 Kč — Anonymní dárce před 3 měsíci

252 Kč — Anonymní dárce před 3 měsíci

250 Kč — Anonymní dárce před 3 měsíci

373 Kč — Anonymní dárce před 3 měsíci