Splníme fotbalový sen 8letého Štěpána

Vítkov / Sbírku organizuje Nadační fond pomoci

{}

Splníme fotbalový sen 8letého Štěpána

0 %

Vybráno 12 266 Kč z 11 500 Kč
Zbývá -550 dnů
Sbírka byla ukončena 12. prosince 2022

Pomozte sbírce na znesnáze21 sdílením

Jmenuji se Věra a jsem maminka samoživitelka, mám v péči 6 dětí, ale jejich otec se nijak na výchově ani na výživném nepodílí, z toho důvodu je i ve vězení. Aktuálně jsem začala pracovat na plný úvazek jako uklízečka, ale s dětmi bydlíme na ubytovně, kde nás náklady na bydlení vychází necelých 19 000,-. Každý měsíc se potýkáme s finanční nejistotou. Proto když mi to jen trochu situace umožní, chodím ještě na další brigády.

Po manželovi zůstaly pouze dluhy, a já se snažím každý měsíc co nejvíce zaplatit.

Realita je taková, že ať se snažím, jak jen to jde, tak mi již nezůstává moc peněz na volnočasové aktivity dětí. A to mě mrzí ze všeho nejvíc, jelikož si myslím, že je to může vést ke spokojenějšímu životu, naplnit jejich volný čas, a hlavně dále rozvíjet. Syn Štěpán chodí do 2. třídy a nejnadanější je ve fotbale, který hraje za místní klub. Podle slov trenéra je velký fotbalový talent, již několikrát byl vybrán na tréninky hráčů o dva roky starších a vždy si vedl skvěle! Jsem na něj moc pyšná.

Sportovní škola a s ní spojené nenadálé výdaje

Aktuálně jsme dostali nabídku, aby nastoupil na sportovní školu, kde by musel dojíždět, což až takový problém není, ale z důvodu spojení tréninků a školy, probíhá hodně výuky online, tudíž by potřeboval notebook, aby mohl trénovat a zároveň si jednou splnil svůj fotbalová sen.

Bohužel notebook si pro syna nemohu z vlastního rozpočtu dovolit, už takto je náš rozpočet každý měsíc napjatý. Ale trápí mě to a nechci dopustit, aby kvůli tomu syn přišel o možnost dělat to, co má nejraději, a tím je fotbal. Spolupracuji se sociální službou u nás ve městě a díky jejímu doporučení, jsem se rozhodla požádat Vás hodné lidi o pomoc s uhrazením notebooku, který Štěpán potřebuje, aby na sportovní školu mohl nastoupit.

Budu Vám moc vděčná za každou pomoc, která toto umožní.

Sbírku již podpořilo 16 dárců

120 Kč — Anonymní dárce před 2 lety

153 Kč — Anonymní dárce před 2 lety

2 500 Kč — Anonymní dárce před 2 lety

373 Kč — Lucie před 2 lety

777 Kč — Anonymní dárce před 2 lety

100 Kč — Anonymní dárce před 2 lety

999 Kč — Lucie před 2 lety

200 Kč — Anonymní dárce před 2 lety

788 Kč — Anonymní dárce před 2 lety

„Hodně štěstí a at' se Štěpánovi splní sen.“
252 Kč — Klára před 2 lety