Splníme fotbalový sen 8letého Štěpána

Vítkov / Organizer: Nadační fond pomoci zc.icomopfn@ofni

{}
0 %

Splníme fotbalový sen 8letého Štěpána

Amount raised 12 266 Kč of 11 500 Kč goal
Left -533 days
107 % z původního cíle
The campaign has ended 12. December 2022

Help by sharing

Jmenuji se Věra a jsem maminka samoživitelka, mám v péči 6 dětí, ale jejich otec se nijak na výchově ani na výživném nepodílí, z toho důvodu je i ve vězení. Aktuálně jsem začala pracovat na plný úvazek jako uklízečka, ale s dětmi bydlíme na ubytovně, kde nás náklady na bydlení vychází necelých 19 000,-. Každý měsíc se potýkáme s finanční nejistotou. Proto když mi to jen trochu situace umožní, chodím ještě na další brigády.

Po manželovi zůstaly pouze dluhy, a tak se za ně snažím každý měsíc také co nejvíce zaplatit.

Realita je taková, že ať se snažím, jak jen to jde, tak mi již nezůstává moc peněz na volnočasové aktivity dětí. A to mě mrzí ze všeho nejvíc, jelikož si myslím, že je to může vést ke spokojenějšímu životu, naplnit jejich volný čas, a hlavně dále rozvíjet. Syn Štěpán chodí do 2. třídy a nejnadanější je ve fotbale, který hraje za místní klub. Podle slov trenéra je velký fotbalový talent, již několikrát byl vybrán na tréninky hráčů o dva roky starších a vždy si vedl skvěle! Jsem na něj moc pyšná.

Sportovní škola a s ní spojené nenadálé výdaje

Aktuálně jsme dostali nabídku, aby nastoupil na sportovní školu, kde by musel dojíždět, což až takový problém není, ale z důvodu spojení tréninků a školy, probíhá hodně výuky online, tudíž by potřeboval notebook, aby mohl trénovat a zároveň si jednou splnil svůj fotbalová sen.

Bohužel notebook si pro syna nemohu z vlastního rozpočtu dovolit, už takto je náš rozpočet každý měsíc napjatý. Ale trápí mě to a nechci dopustit, aby kvůli tomu syn přišel o možnost dělat to, co má nejraději, a tím je fotbal. Spolupracuji se sociální službou u nás ve městě a díky jejímu doporučení, jsem se rozhodla požádat Vás hodné lidi o pomoc s uhrazením notebooku, který Štěpán potřebuje, aby na sportovní školu mohl nastoupit.

Budu Vám moc vděčná za každou pomoc, která toto umožní.

16 donations

120 Kč — Anonymní dárce 2 years ago

153 Kč — Anonymní dárce 2 years ago

2 500 Kč — Anonymous donor 2 years ago

373 Kč — Lucie 2 years ago

777 Kč — Anonymní dárce 2 years ago

100 Kč — Anonymous donor 2 years ago

999 Kč — Lucie 2 years ago

200 Kč — Anonymous donor 2 years ago

788 Kč — Anonymní dárce 2 years ago

“Hodně štěstí a at' se Štěpánovi splní sen.”
252 Kč — Klára 2 years ago