Speciální kočárek pro Vanesku

Kolín / Sbírku organizuje Dagmar Vlková

{}

Speciální kočárek pro Vanesku

0 %

Vybráno 55 390 Kč z 52 262 Kč
Zbývá -765 dnů
Sbírka byla ukončena 20. ledna 2022

Pomozte sbírce na znesnáze21 sdílením

Milí dárci, ještě jednou se k Vám vracíme s prosbou o pomoc. Pomohli jste nám zajistit peníze na kočárek pro Vanesku, která má kombinované postižení a velmi specifickou poruchu pohybového aparátu. Bohužel, původně dodaný kočárek nebyl vyhovující.

Na fotografiích vidíte, že původní kočárek byl pro Vanesku malý. Maminka se snažila poradit si různým ovinováním rizikových částí, které nezabezpečené způsobovaly dcerce drobná poranění, modřiny, otlaky a častá vklínění nožiček do konstrukce.

Díky Vám jsme vybrali 33.263 Kčna velikostně vyhovující kočárek a za to Vám znovu velmi děkujeme! Bohužel paní doktorka při původním zadání kočárku neuvedla speciální úpravy a doplňky, které jsou pro Vanesku do kočárku nutné.

Tyto speciální úpravy a doplňky navýšily cenu kočárku o dalších 21.646 Kč. Celková cena doplatku kočárku je tedy 52.262 Kč. V původní sbírce jsme vybrali 33.263 Kč a zbývá 18.999 Kč, které jsou potřeba k tomu, aby Vaneska mohla mít konečně takový kočárek, který ji bude plně vyhovovat. Zbylou část uhradí zdravotní pojišťovna.

Rok a půl trvalo, než se podařilo vyřídit reklamaci, která byla nakonec uznána. Vaneska se ještě nedočkala plně vyhovujícího kočárku.

Její maminka si jako samoživitelka 2 dětí nemůže dovolit vysokou částku doplatku uhradit. Proto Vás všechny za sebe i maminku prosím, abyste Vanesce pomohli a přispěli ještě na tyto speciální doplňky, bez kterých se kočárek pro Vanesku neobejde.

Dagmar, Vanesčina učitelka

Díky Vám všem !!!

08. 08. 2022

Děkujeme všem dárcům a chceme se podělit o radost z nového kočárku, ve kterém Vaneska drandí! Přikládáme také fotografie. 

Velké díky !!!

17. 09. 2021

Chtěla bych moc poděkovat všem dárcům, kteří přispěli na sbírku pro Vanesku. Vůbec jsem nečekala, jak rychle se částka naplní, to by prostě bez vás nešlo...

Děkuji, děkuji, děkuji!

V tuto chvíli máme plnou částku na pořízení speciálního kočárku pro holčičku, mám obrovskou radost! I nám ve škole se bude s Vaneskou lépe jezdit na procházky. Zpočátku jsem sbírku nastavila na dobu tří měsíců, protože jsem si myslela, že bude třeba co nejdelší čas pro sehnání potřebného finančního obnosu. Dovolím si ještě sbírku nepozastavovat z toho důvodu, že pokud Vanesce ještě nějaké peníze navíc společně poskládáme, ráda jí pomohu s pořízením například rostoucí postýlky, nebo speciální židličky...

Ještě jednou moc děkuji, je krásné, co vše se podaří, když se dobří lidé spojí.

Přeji vám všem nádherné dny a hodně štěstí v životě,

Vanesčina učitelka Dáša :-)Sbírku již podpořilo 65 dárců

5 000 Kč — Anonymní dárce před 2 lety

1 000 Kč — Jana Novotná před 2 lety

777 Kč — Anonymní dárce před 2 lety

373 Kč — Annie před 2 lety

373 Kč — Anonymní dárce před 2 lety

„Vanesko, ať ti kočárek slouží a pomáhá!“
373 Kč — Anonymní dárce před 2 lety

400 Kč — Jaroslav Božek před 2 lety

„Hodně zdraví.“
373 Kč — Mária před 2 lety

10 000 Kč — Anonymní dárce před 2 lety

500 Kč — Anonymní dárce před 2 lety