Speciální kočárek pro Vanesku

Kolín / Organizer: Dagmar Vlková zc.manzes@asad.avoklv

{}
0 %

Speciální kočárek pro Vanesku

Amount raised 55 390 Kč of 52 262 Kč goal
Left -681 days
106 % z původního cíle
The campaign has ended 20. January 2022

Help by sharing

Vracíme s k Vám s prosbou o pomoc ještě jednou. Pomohli jste nám zajistit peníze na kočárek, pro Vanesku, která má kombinované postižení a velmi specifickou poruchu pohybového aparátu. Původně dodaný kočárek nebyl vyhovující. Na fotografiích vidíte, že byl pro Vanesku malý a maminka se snažila si poradit různým ovinováním rizikových částí, které nezabezpečené způsobovaly dcerce drobná poranění, modřiny, otlaky a častá vklínění nožiček do konstrukce. Díky Vám jsme vybrali na velikostně vyhovující kočárek 33.263 Kč a za ně znovu velmi děkujeme! Bohužel však paní doktorka při původním zadání kočárku neuvedla speciální úpravy a doplňky, které jsou pro Vanesku do kočárku nutné.

Tyto speciální úpravy a doplňky navýšily cenu kočárku o dalších 21.646 Kč. Celková cena doplatku kočárku je tedy 52.262 Kč. V původní sbírce jsme vybrali 33.263 Kč a zbývá 18.999 Kč, které jsou potřeba k tomu, aby Vaneska mohla mít konečně takový kočárek, který ji bude plně vyhovovat. Zbylou část uhradí zdravotní pojišťovna.

Rok a půl trvalo, než se podařilo vyřídit reklamaci, která byla nakonec uznána. Vaneska se ještě nedočkala plně vyhovujícího kočárku a její maminka jako samoživitelka 2 dětí si nemůže dovolit vysokou částku doplatku uhradit. Proto Vás všechny za sebe i maminku prosím, abyste Vanesce pomohli a přispěli ještě na tyto speciální doplňky, bez kterých se kočárek pro Vanesku neobejde.

Dagmar, Vanesčina učitelka

Díky Vám všem !!!

08. 08. 2022

Děkujeme všem dárcům a chceme se podělit o radost z nového kočárku, ve kterém Vaneska drandí! Přikládáme také fotografie. 

Velké díky !!!

17. 09. 2021

Chtěla bych moc poděkovat všem dárcům, kteří přispěli na sbírku pro Vanesku. Vůbec jsem nečekala, jak rychle se částka naplní, to by prostě bez vás nešlo...

Děkuji, děkuji, děkuji!

V tuto chvíli máme plnou částku na pořízení speciálního kočárku pro holčičku, mám obrovskou radost! I nám ve škole se bude s Vaneskou lépe jezdit na procházky. Zpočátku jsem sbírku nastavila na dobu tří měsíců, protože jsem si myslela, že bude třeba co nejdelší čas pro sehnání potřebného finančního obnosu. Dovolím si ještě sbírku nepozastavovat z toho důvodu, že pokud Vanesce ještě nějaké peníze navíc společně poskládáme, ráda jí pomohu s pořízením například rostoucí postýlky, nebo speciální židličky...

Ještě jednou moc děkuji, je krásné, co vše se podaří, když se dobří lidé spojí.

Přeji vám všem nádherné dny a hodně štěstí v životě,

Vanesčina učitelka Dáša :-)65 donations

5 000 Kč — Anonymous donor 2 years ago

1 000 Kč — Jana Novotná 2 years ago

777 Kč — Anonymous donor 2 years ago

373 Kč — Annie 2 years ago

373 Kč — Anonymous donor 2 years ago

“Vanesko, ať ti kočárek slouží a pomáhá!”
373 Kč — Anonymous donor 2 years ago

400 Kč — Jaroslav Božek 2 years ago

“Hodně zdraví.”
373 Kč — Mária 2 years ago

10 000 Kč — Anonymous donor 2 years ago

500 Kč — Anonymous donor 2 years ago

Discover more

Vánoční přání pro nevidomou Violku: Naděje existuje
40 %

Vánoční přání pro nevidomou Violku: Naděje existuje

Merry Christmas for children of single parents
56 %

Merry Christmas for children of single parents

Vánoční sbírka pro toulavé pejsky z Gruzie
47 %

Vánoční sbírka pro toulavé pejsky z Gruzie